Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lutsk/skajp-rozmova-z-oksanoyu-lushchevskoyu-pro-eko-vidpovidalnist-i-prezentatsiya-knyzhky-opikuny-dlya-zh/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Скайп-розмова з Оксаною Лущевською про еко-відповідальність і презентація книжки «Опікуни для жирафа»

Скайп-розмова з Оксаною Лущевською про еко-відповідальність і презентація книжки «Опікуни для жирафа»

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують розмову про еко-відповідальність і презентацію книжки Оксани Лущевської «Опікуни для жирафа» за участю авторки (скайп-включення).

У день народження Оля загадує бажання: «Хочу цілий тиждень ходити в зоопарк!». І ось дівчинка йде туди з братом і татом. У зоопарку вони дізнаються, що можна стати опікунами для тварин. І разом вирішують опікуватися жирафом Джуто. Оля хоче, щоб усі звірі в зоопарку були доглянутими і любленими. І в неї з’являється ще одна мрія. Але яка? У цій книжці міцно переплітаються щира дитяча любов і глибоке розуміння взаємозалежності між природою та людиною. Малеча зможе не тільки власноруч створити свою тваринку для опіки, але й почути і побачити авторку книжки через скайп-включення прямо зі США.

Оксана Лущевська – дитяча письменниця, перекладачка, літературознавиця. Народилася 1982 року в м. Тальне. Закінчила 2004 року філологічний факультет Уманського дер­жавного педагогічного університету ім. Павла Тичини. З 2010 до 2012 року навчалася в магістратурі Пенсильванського державного університету (США). Вивчала російську літературу та компаративістику, а також дитячу літературу та дитячі студії. Здобула ступінь доктора наук у галузі освіти в Університеті Джорджії. Авторка 30 книжок для дітей та підлітків. Переможниця ІІ Всеукраїнського конкурсу творів для дітей шкільного віку «Золотий лелека» (2008). Лауреатка конкурсів «Гранослов» (2007), «Витоки» (2008), «Рукомесло» (2008, 2009) та Літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» (2009). Співзасновниця літературно-мистецького порталу «Захід-Схід», «Рейтингу критика: найкращі дитячі та підліткові книжки року», а також блогу про сучасну дитячу літературу «Казкарка».

Вхід вільний.

Адреса: Луцьк, Вул. Лесі Українки, 30 15.05.2018 15:15
Учасники: 2
  • - Оксана Лущевська
  • - Ганна Луцюк
0
Поділитись