Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lutsk/rozmova-na-rajoni-z-artemom-chekhom-j-irynoyu-tsilyk-prezentatsiya-knyzhky-rajon-d-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Розмова «на районі» з Артемом Чехом й Іриною Цілик. Презентація книжки «Район «Д»

Розмова «на районі» з Артемом Чехом й Іриною Цілик. Презентація книжки «Район «Д»

Книгарня «Є» запрошує на розмову з Артемом Чехом й Іриною Цілик, а також презентацію нової книжки Артема «Район «Д», що відбудеться 5 жовтня в рамках фестивалю «Фронтера».  Початок — о 13:00. Модератор — Олександр Бойченко.

Про будні творчої сім’ї, роботу над текстами, домашніми завданнями, відмінності/спільності у дорослішанні в провінції та столиці говоритиме Артем Чех та Ірина Цілик в Книгарні «Є» у рамках ІІ Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера».

Також письменницьке подружжя разом із модератором Олександром Бойченком презентуватиме нову книжку Артема Чеха «Район «Д». 

«Район «Д» - це збірка об’єднаних спільним часом і простором історій, з яких поступово вимальовується портрет автора на тлі «інших берегів», де минули його дитинство, отроцтво і юність. Самокритичний портрет, у якому можна розгледіти риси хуторянства і космополітизму, дріб’язковості й великодушності та ще багато чого. Водночас це груповий портрет кількох десятків більш або менш прописаних мешканців згаданого черкаського району з їхніми більш або менш успішними спробами пережити несподіваний перехід від пізньорадянської до ранньонезалежної України.

Вхід вільний

Адреса: Луцьк, Вул. Лесі Українки, 30 05.10.2019 13:00
Учасники: 3
  • - Артем Чех
  • - Ірина Цілик
  • - Олександр Бойченко (модератор)
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку