Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lutsk/prezentatsiya-zbirky-elly-evtushenko-quot-lichtung-quot-v-ramkakh-poetychnoyi-prohramy-quot-lokatsiyi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація збірки Елли Євтушенко "Lichtung" в рамках поетичної програми "Локації"

Презентація збірки Елли Євтушенко "Lichtung" в рамках поетичної програми "Локації"

Богдан-Олег Горобчук та Елла Євтушенко представлять в Книгарні "Є" поетичну програму "Локації". Вірші, які вони презентуватимуть, проростають зі знакових місцин на мапі поетичного досвіду. Слухачі зможуть простежити, як певна локація трансформується в поетичному тексті, обумовлюючи його часопростір. В рамках програми "Локації" Елла Євтушенко презентує свою дебютну збірку "Lichtung".

Елла Євтушенко – фіналістка конкурсів "Молода Республіка Поетів" та "Dictum", лауреатка конкурсу видавництва "Смолоскип". Перекладає з французької мови маловідомих в Україні поетів ХХ століття (Оділон-Жан Пер’є, Шарль Жульє, Венера Курі-Гата). Вокалістка, а також спів- та просто авторка текстів у трьох гуртах: рок-бенді "Drunk&Drowned" та електронних проектах "Микола і Телевізор" та ВІА "ОВВА".

Богдан-Олег Горобчук – український поет, художник, куратор літературно-мистецьких проектів, учасник музичних проектів Микола і телевізор, L'eau, Повсякденність. Кандидат соціологічних наук, викладач соціології, піарник. Співзасновник та арт-директор мистецького об'єднання "Щогла".

Телефон: (0332) 72 43 76.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".

Адреса: Луцьк, вул. Лесі Українки, 30 20.08.2017 18:00
Учасники: 2
  • - Євтушенко Елла
  • - Горобчук Богдан-Олег
0
Поділитись
Отримай знижку