Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lutsk/prezentatsiya-yurydychnoho-romanu-andriya-osipova-z-osoblyvoyu-zhorstokistyu-u-lutsku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація юридичного роману Андрія Осіпова «З особливою жорстокістю» у Луцьку

Презентація юридичного роману Андрія Осіпова «З особливою жорстокістю» у Луцьку

Книгарня «Є» та Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» запрошують на презентацію юридичного роману Андрія Осіпова «З особливою жорстокістю». Захід відбудеться 30 квітня. Початок – о 16:00.

Андрій Осіпов відомий лучанам своєю депутатською діяльністю. Минулої каденції він був чи не найактивнішим обранцем громади. Однак, перш за все, чоловік – професійний юрист, правозахисник та адвокат. У ролі письменника лучани зможуть побачити Андрія вперше.

Сюжет у книзі «З особливою жорстокістю» – динамічний, адже уже з першої сторінки ми дізнаємося про злочин, а підозрювані – підлітки. Автор майстерно, зі знанням справи, змальовує судову систему, не гребуючи навіть розкриттям хабарницьких схем. Ще одна важлива тема – це відновлення суду присяжних, яку Андрій гармонійно вплів у сюжет.

«З особливою жорстокістю» сміливо можна називати першим юридичним детективом, що вийшов з-під пера українського автора. Тож поспілкуватися з Андрієм Осіповим та дізнатися про те, як юрист став письменником, можна буде під час презентації в рамках дофестивальної частини ІІ Міжнародного фестивалю «Фронтера».

Вхід вільний

Адреса: Луцьк, Вул. Лесі Українки, 30 30.04.2019 16:00
Учасники: 1
  • - Андрій Осіпов
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку