Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lutsk/prezentatsiya-romanu-pavla-derev-yanka-arkan-vovkiv-u-lutsku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація роману Павла Дерев'янка «Аркан Вовків» у Луцьку

Презентація роману Павла Дерев'янка «Аркан Вовків» у Луцьку

Книгарня «Є» та видавництво «Дім химер» запрошують шанувальників темного фентезі на презентацію дебютного роману Павла Дерев’янка «Аркан вовків», яка відбудеться 10 вересня. Початок – о 18.30.

Рік 1845. Держава Хмельницького вистояла. Майже двісті років тут правлять виборні гетьмани та двопалатний парламент, Червона та Чорна ради, співіснують католицька та православна церкви, мова перейшла на latynku, у небі пливуть цепеліни, а серед людей живуть відьми. На захисті Українського Гетьманату стоять військо Січове, Таємна Варта і химерні лицарі Сірого Ордену, що володіють потойбічними силами… Підпиши проклятий сувій. Отримай клямри вовчого лицаря.

Дізнайся, скільки крові та сліз приховано за блиском героїчних легенд.

Буктрейлер: https://www.youtube.com/watch?v=GxW3kAkNt6A

Павло Дерев'янко – письменник, за освітою – перекладач з арабської мови. 2013 року за власний рахунок видав не для продажу фантастичний роман-дистопію «Крук». Написав збірку горрор-оповідань «Макабра». Улюблені жанри — фентезі та фантастика, горрор, детектив, науково-популярні та історичні роботи. Окрім літератури захоплюється відеоіграми та мотоциклами. 2019 року вийшов друком його роман «Аркан вовків» у жанрі темного фентезі з елементами альтернативної історії. Це перша частина запланованої трилогії «Litopys Siroho Ordenu».

Адреса: Луцьк, Вул. Лесі Українки, 30 10.09.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Павло Дерев'янко
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 15:00 23.04.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%