Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lutsk/prezentatsiya-knyzhok-volodymyra-lysa-stara-kholera-i-nadiyi-gumenyuk-dozhyty-do-vesny-u-lutsku/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжок Володимира Лиса «Стара холера» і Надії Гуменюк «Дожити до весни» у Луцьку

Презентація книжок Володимира Лиса «Стара холера» і Надії Гуменюк «Дожити до весни» у Луцьку

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують на презентацію книжок Володимира Лиса «Стара холера» і Надії Гуменюк «Дожити до весни», яка відбудеться 1 листопада за участю Надії Гуменюк. Початок – о 18:00.

У новій книжці Надії Гуменюк «Дожити до весни» три захопливі історії: про кохання і зраду, любов і ненависть, надію і випробування, що туго вплетені в суспільні реалії України. Анна. Єва. Анабель. Що їх поєднує? А може, це сюжет однієї жіночої долі, дуже непростої, непередбачуваної, сповненої таємниць, із карколомними поворотами? Бо ж тричі мала розпрощатися з життям онука поліського скрипаля Луки Баскаля, остання гілочка родинного дерева, коріння якого — поліська красуня та наполеонівський офіцер. Лейтмотивом усього роману є сповідь червоної скрипки, що мандрувала з Парижа на Волинь і стала своєрідним свідком як історичних подій впродовж двох століть, так і особистих людських злетів та падінь.

Єва, головна героїня з книги Володимира Лиса «Стара холера», була найвродливішою дівчиною в селі, але чоловік, якого вона покохала на все життя, одружився з її сестрою Павлиною. Єва поламала їхній щасливий шлюб… А на старість лишилася самотньою. Як і Адам, що все життя до нестями любив чужу дружину. Друзі Адама, колишні хулігани та відчайдухи, «дідусі-розбійники», вирішують одружити цих двох. Та як звести упертих самітників? Тим часом у великому місті Ліза, онука Павлини, будує своє життя разом із коханим Степаном. Однак, здається, вона втрапила у велику халепу… І тепер спалахне боротьба двох молодих за своє щастя, і несподівано в цю боротьбу втрутяться не такі вже й прості діди з поліського села…

Вхід вільний.

Адреса: Луцьк, Вул. Лесі Українки, 30 01.11.2018 18:00
Учасники: 1
  • - Надія Гуменюк
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 11:00 11.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%