Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lutsk/prezentatsiya-knyzhok-nadiyi-gumenyuk-kvity-na-snihu-i-volodymyra-lysa-i-prybude-suddya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжок Надії Гуменюк «Квіти на снігу» і Володимира Лиса «І прибуде суддя»

Презентація книжок Надії Гуменюк «Квіти на снігу» і Володимира Лиса «І прибуде суддя»

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують на презентацію книжок Надії Гуменюк «Квіти на снігу» і Володимира Лиса «І прибуде суддя» за участю авторів. Подія відбудеться 27 серпня. Початок – о 17:00.

У романі Надії Гуменюк «Квіти на снігу» йдеться про Авдія, якому ніколи не забути своєї коханої Соломійки. Колись він не встиг урятувати її. Тепер чоловік живе як відлюдник, неподалік тієї самої криниці, що забрала Соломійчине життя… Та цього разу він рятує незнайомку, приречену на смерть у ній. Врятована — донька художника, який загадково загинув у своїй майстерні. Дівчина випадково відшукала батькові картини в будинку Немолюків, один з яких відняв у Авдія найдорожче. Час повертати борги минулого, час віддавати вкрадене, час розставляти все на свої місця… Ніщо не минає безслідно, все має своє продовження — такий лейтмотив роману, сучасної варіації біблійної притчі про Авеля та Каїна.

Володимир Лис «І прибуде суддя». Знайомство зі Старою Вишнею в молодого випускника юрфаку Георгія виявилося моторошним. На його руках померла провідниця потяга Людмила. Незабаром знаходять задушеною дівчину Нілу. Георгій відчуває: в Старій Вишні коїться щось дивне й жахливе. Останньою краплею стає раптове самогубство судді, після чого містечко поринає в темну круговерть. Але прибуває новий суддя. Ним стає сам Георгій. Він одержимий майже маніакальною жагою справедливості, бажанням нещадно карати винних та нарешті розплутати цю темну історію. Однак чи має право виносити вирок той, хто сам мусить бути покараний? Адже він знає, що також винен…

Вхід вільний.

Адреса: Луцьк, Вул. Лесі Українки, 30 27.08.2018 17:00
Учасники: 2
  • - Надія Гуменюк
  • - Володимир Лис
0
Поділитись
Отримай знижку