Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lutsk/prezentatsiya-knyzhok-lviv-pani-panyanky-ta-kvitnykarka-za-uchastyu-pysmennyts-lvivskoho-zhinochoho-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжок  «Львів. Пані. Панянки» та «Квітникарка» за участю письменниць Львівського жіночого літклубу

Презентація книжок «Львів. Пані. Панянки» та «Квітникарка» за участю письменниць Львівського жіночого літклубу

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують на презентацію книжок «Львів. Пані Панянки» «Квітникарка» за участю Ніки Нікалео, Наталки Ліщинської, Олени Чернінької й Уляни Дудок. Зустріч відбудеться 27 вересня. Початок – о 18:00.

«Львів. Пані. Панянки» – збірка оповідань про довоєнне і міжвоєнне життя львів’ян. У ті часи Львів відрізнявся від Львова сучасного, відрізнялося також і життя. Українці були у меншості, відбувалася тісні переплетіння повсякденності та доль з поляками, євреями, австрійцями, угорцями. Збірка «Львів. Пані. Панянки» дає можливість зануритипро 100 років білоруської літератури: від модернізму до постмодернізму ся в атмосферу того часу та відчути життя звичайних людей так, як ніби це відбувається зараз.

У центрі нового роману Ніки Нікалео — Вікторія, якій завжди здавалося, що її шлюб щасливий та безтурботний. Але одного разу вона переконалася у зраді чоловіка на власні очі. І якби не найкраща подружка Мар’яна, Віка ніколи б не наважилась на зміни, адже з чоловіком їх пов’язує син. Вікторія знаходить у собі сили жити далі, творить себе, закохується і мріє про нову родину, про ще одну дитину, донечку. Їй постійно сниться дівчинка, яка здається знайомою і кличе Віку мамою, що її страшенно лякає і бентежить. Та життя жінки летить шкереберть, коли під час гінекологічного огляду в неї виявляють пухлину. Лікувати її береться гінеколог з бездоганною репутацією та жахливим характером...

Вхід вільний.

Адреса: Луцьк, Вул. Лесі Українки, 30 27.09.2018 18:00
Учасники: 4
  • - Ніка Нікалео
  • - Наталка Ліщинська
  • - Наталка Ліщинська
  • - Уляна Дудок
Дивитись усі
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 21:00 14.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%