Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lutsk/prezentatsiya-knyzhky-yaroslavy-blek-quot-zelena-blyashanka-quot/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Ярослави Блек "Зелена бляшанка"

Презентація книжки Ярослави Блек "Зелена бляшанка"

Книгарня "Є" та видавництво "Лілея-НВ" запрошують на презентацію книжки Ярослави Блек "Зелена бляшанка", що відбудеться 7 серпня за участю авторки. Початок – о 18.00.

"Зелена бляшанка" – це вилучені зі схрону пам’яті згадки про речі видимі й невидимі. Також це спроба пізнати з відстані часу речі, яких вже немає. Це певне споглядання власної думки, яка мандрує стежками лісу, вулицями чужого міста, спогадами. Тут нариси про подорож людини, яка немає певної батьківщини, користується різними мовами та іменами – такий собі безхатченко, гнаний власною цікавістю і потягом до ще не пізнаного.

А ще це погляд в люстерко сучасної людини, що бреде світом без валіз каяття, але не без посмішки над своїм скуйовдженим єством.

Авторка родом з Городенки мешкає в Кельні, викладає, перекладає, дописує в німецькомовні й англомовні видання есеїстику, казки, оповідання. В Україні були друковані її переклади з німецької та поезія для дітей. В одному світі її знають як Терлецьку, в другому – як Black. Тут спроба зібрати те роздвоєння в одну зелену бляшанку – хай буде.

Телефон: (0332) 72 43 76.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".

Адреса: Луцьк, вул. Лесі Українки, 30 07.08.2017 18:00
Учасники: 1
  • - Блек Ярослава
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 11:00 13.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%