Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lutsk/prezentatsiya-knyzhky-vasylya-tybelya-burshtyn-u-lutsku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Василя Тибеля «Бурштин» у Луцьку

Презентація книжки Василя Тибеля «Бурштин» у Луцьку

Книгарня «Є» та видавництво «Фабула» запрошують презентацію книги Василя Тибеля «Бурштин», що відбудеться 14 грудня за участю автора. Початок – о 18:30. Модераторка – Аріна Крапка.

Коли кажуть «Рівненщина» мають на увазі «Бурштин», коли кажуть «Бурштин» мають на увазі Рівненщину. Тепер ці поняття поєднались. У книзі письменника Василя Тибеля.

«Бурштин» – історія про життя копачів бурштину на Поліссі – захопливий динамічний бойовик, сюжет якого розгортається на тлі прадавньої демонології, сучасних політичних оборудок та інших наслідків на зразок сумнозвісної золотої лихоманки на Клондайку. Місцеве населення давно вже проміняло звичне життя на полювання за скарбами, всі змалечку стають «старателями», незаконно добувають бурштин, ігноруючи будь-яку владу.

Чому відбувається бурштинова лихоманка на Заході України? Які надприродні сили задіяні у цьому кривавому бізнесі? Та що, окрім наживи, штовхає людей до нелегального видобутку «сонячного каменя»? Що залишиться в остачі, якщо відкинути від цього явища політику та гроші? У книзі «Бурштин» Василь Тибель шукає відповіді на ці та інші питання і доходить неочікуваного висновку.

Вхід вільний.

Адреса: Луцьк, Вул. Лесі Українки, 30 14.12.2018 18:00
Учасники: 2
  • - Василь Тибель
  • - Аріна Крапка (модераторка)
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 15:00 09.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%