/news/vitayemo-zi-starym-novym-rokom/
Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lutsk/prezentatsiya-knyzhky-serhiya-kolosa-martynyuka-kapitan-smutok-u-lutsku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Сергія «Колоса» Мартинюка «Капітан Смуток» у Луцьку

Презентація книжки Сергія «Колоса» Мартинюка «Капітан Смуток» у Луцьку

Книгарня «Є» та видавництво «Фабула» запрошують на презентацію книжки Сергія Мартинюка «Капітан Смуток», що відбудеться 5 грудня. Початок – о 18:30. Модерує Анатолій Котлюк.

Фронтмен українського гурту «Фіолет» написав роман. Як це було і що з цього вийшло, можна буде безпосередньо дізнатися від Сергія Мартинюка. Музикант провів студентські роки в Луцьку у ролі громадського активіста та творця андеґраунду, тому якщо ви його одноліток, є ймовірність, що впізнаєте в тексті себе, або когось зі знайомих.

Дебютний роман Сергія Мартинюка – незвична, заворожуюча книга. Оповідач історії, який не вимовить за весь роман жодного слова, вирушає зі своїм єдиним другом, котрий має дивне прізвисько невідомого походження – Пі, в мандри Україною. На цьому шляху героїв чекатимуть зустрічі з придорожніми повіями, підступними волоцюгами, ображеними на світ художниками, щойно посталими та згаслими зірками рок-н-роллу, матеріалізованими примарами минулого та містичними зблисками майбутнього. Загадкова мета вестиме героїв химерними лабіринтами їхніх власних сподівань, страхів та ілюзій, а справжній сенс цієї мандрівки вони осягнуть лише наприкінці дороги, що сама – наче заново прожите життя.

Вхід вільний.

Адреса: Луцьк, Вул. Лесі Українки, 30 05.12.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Сергій Мартинюк
  • - Анатолій Котлюк
0
Поділитись

ПОДАРУНОК ДЛЯ СУПЕРЖІНКИ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 04.03.2021

Промокод: KNYGA-30YE

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%