Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Flutsk%2Fprezentatsiya-knyzhky-poliny-kulakovoyi-divchyna-yaku-my-vbyly-u-lutsku%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Презентація книжки Поліни Кулакової «Дівчина, яку ми вбили» у Луцьку

Презентація книжки Поліни Кулакової «Дівчина, яку ми вбили» у Луцьку

Книгарня «Є» та видавництво «Дім Химер» запрошують на презентацію книжки Поліни Кулакової «Дівчина, яку ми вбили». Захід відбудеться 11 квітня. Початок – о 18:30. Модерує книжкова влогерка Анна Єкименко-Поліщук.

Містичний трилер «Дівчина, яку ми вбили» — третя книжка Поліни Кулакової, яка от-от вийде у новоствореному видавництві «Дім Химер». Події розгортаються у 1999 рік, в Івано-Франківську. Їх було п’ятеро хлопців-підлітків — безтурботних, зухвалих, сповнених надій на нове життя. І була вона — красуня Ліда у блакитній літній сукенці, котру жоден з них уже ніколи не забуде. Тому що провина не згорить у вогнищі, як блакитний нейлон…За сімнадцять років після Ліди вони знову зберуться разом, аби поновити шкільну дружбу й пробачити давні кривди.

Знову розкладуть багаття. І та мертва дівчина, можливо, теж нічого не забуде. Адже тепер їхня черга стрибати крізь вогонь.

Вхід вільний.

Адреса: Луцьк, Вул. Лесі Українки, 30 11.04.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Поліна Кулакова
  • - Анна Єкименко-Поліщук
0
Поділитись