Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Flutsk%2Fprezentatsiya-knyzhky-iry-bakovetskoyi-rachkovskoyi-plastylin-u-lutsku%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Презентація книжки Іри Баковецької-Рачковської «Пластилін» у Луцьку

Презентація книжки Іри Баковецької-Рачковської «Пластилін» у Луцьку

Книгарня «Є» та видавництво «Моноліт Bizz» запрошують на презентацію книжки Іри Баковецької-Рачковської «Пластилін». Захід відбудеться 26 березня. Початок – о 17:00.

«Пластилін» – це кардинально нове слово в сучасній українській літературі. Головний герой роману – журналіст на прізвисько Кекс – береться за розслідування вбивства одинадцятьох своїх колег, заразом поринаючи в глибини власної душі й ув’язаючи в пластиліновій масі людської буденності. Що за істота наважилася скоїти це жахіття? Яким міг би бути мотив? Чи є це ритуальною витівкою релігійних фанатиків або кровожерною помстою зневіреної коханки? Чим далі заходить розслідування, тим краще для читача відкривається світ головного персонажа з його спостереженнями та внутрішніми переживаннями. Кексові доведеться пройти важкий шлях, щоб розплутати справу, бо, тільки знайшовши вбивцю, він зуміє пізнати себе.

Вхід вільний.

Адреса: Луцьк, Вул. Лесі Українки, 30 26.03.2019 17:00
Учасники: 1
  • - Іра Баковецька-Рачковська
0
Поділитись