Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lutsk/prezentatsiya-knyzhky-illariona-pavlyuka-tanets-nedoumka-u-lutsku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Ілларіона Павлюка «Танець недоумка» у Луцьку

Презентація книжки Ілларіона Павлюка «Танець недоумка» у Луцьку

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію фантастичного роману Ілларіона Павлюка «Танець недоумка». Захід відбудеться 15 листопада. Початок – о 18:30. Модераторка – Майя Москвич.

Ілларіон Павлюк, автор нуарного детективу «Білий попіл», презентує нову книжку — органічне поєднання наукової фантастики та психологічної прози — роман «Танець недоумка». Книжка вийшла друком нещодавно у «Видавництві Старого Лева». Головний герой роману «Танець недоумка» робить помилку за помилкою. І лише тоді, коли починає це усвідомлювати, настають зміни. Його доля визначена — у героя, можливо, є генетична хвороба, яка пришвидшує його деградацію з кожною хвилиною. Його основна цінність — сім'я. Найбільший страх — за їхнє майбутнє.

Головний герой книжки космічний біолог Гіль, за плечима якого чимало військових операцій, переживає не найкращі часи: безробіття, безгрошів’я, сім’я на межі розлучення, ще й висока ймовірність, що проявиться спадкова генетична хвороба, в якій швидка смерть — це чи не найкращий фінал. І ось неочікувано з’являється пропозиція роботи, яка, здавалося б, вирішує всі проблеми одночасно: наукова експедиція на далеку планету. Хороші гроші, медична страховка, мінімальні ризики. Чи виявиться рішення летіти, до якого підштовхує страх, правильним? І чи такі вже мінімальні ризики на далекій і химерній планеті Іш-Чель?

Ілларіон Павлюк — журналіст і теледокументаліст, автор низки гучних документальних стрічок. Починав телевізійний шлях у новинах як репортер-міжнародник — спеціалізувався на арабо-ізраїльському конфлікті. Останні десять років працює над виробництвом телевізійних програм, ігрових серіалів і документальних фільмів як продюсер та сценарист. 2015-го брав участь у війні на Cході у складі добровольчого батальйону. Автор романів «Білий попіл» і «Танець недоумка».

Вхід вільний

Адреса: Луцьк, Вул. Лесі Українки, 30 15.11.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Майя Москвич
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 11:00 11.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%