Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lutsk/prezentatsiya-knyzhky-finna-ole-gajnrikha-ruky-rozbijnyka-z-perekladachkoyu-irynoyu-zahladko/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Фінна-Оле Гайнріха «Руки розбійника» з перекладачкою Іриною Загладько

Презентація книжки Фінна-Оле Гайнріха «Руки розбійника» з перекладачкою Іриною Загладько

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію українського перекладу книжки Фінна-Оле Гайнріха «Руки розбійника», яка відбудеться 26 серпня за участю перекладачки Ірини Загладько. Початок – о 16:00.

«Руки розбійника» – історія про двох друзів, які наважуються на авантюру – вирушають до Стамбула. Самюель сподівається знайти там свого майже невідомого батька, власну ідентичність, відчуття дому, якого він ніколи не мав. Янік – навпаки, намагається втекти від ідеального дому, досконалих батьків та родинного затишку. Та насамперед Янік хоче переконатися, чи між ним і Самюелем все ще існує дружба, адже перед поїздкою трапилося те, що може безповоротно вплинути на їхні стосунки.

«Руки розбійника» – книжка про велику силу зв’язків, які людина набуває за життя, іноді навіть всупереч власній волі. Їх складно змінити і дуже легко втратити, коли вже думаєш, що вони з тобою назавжди.

«З нами могло ніколи не траплятися саме таких ситуацій, що описані в книжці, але, прочитавши, ми все зрозуміємо і відчуваємо, – розповідає про книжку перекладачка Ірина Загладько. – Тому що відчуття близькості та відчуженості, тривоги, розчарування, розпачу, любові легкої та любові обтяжливої, прихильності чи прив’язаності відомі нам усім. Здавалося б, це такий класичний набір, можливо, якась банальна книжка, подумаєте ви. Але є ще сама історія, і є слова, якими вона нам розказана. А найцікавішим мені видається те, що автор не поспішає розповідати, що відчувають його персонажі. Ми лише читаємо історію, а відчуття приходять до нас самі, на підсвідомому рівні ми здогадуємося про них, самі переживаємо всю драму. І саме те, що книжка дає можливість власної емоційної інтерпретації, є таким цінним. Фінн-Оле Гайнріх дозволяє своїм героям бути не просто неідеальними. Подекуди може здатися, що вони жахливі й егоїстичні. Злі й брутальні підлітки, які думають тільки про себе. Але одночасно їх так легко зрозуміти в їхній жорстокості, адже вона, попри все, чесна, а ми – такі самі люди, а тому знаємо, про що йдеться, і несподівано виявляємо свою здатність емпатувати таким неідеальним персонажам».

Вхід вільний.

Адреса: Луцьк, Вул. Лесі Українки, 30 26.08.2018 16:00
Учасники: 2
  • - Ірина Загладько
  • - Анна Луцюк (модераторка)
0
Поділитись