Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lutsk/prezentatsiya-knyzhky-bohdana-kolomijchuka-gotel-velyka-prussiya-u-lutsku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Богдана Коломійчука «Готель «Велика Пруссія» у Луцьку

Презентація книжки Богдана Коломійчука «Готель «Велика Пруссія» у Луцьку

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію роману Богдана Коломійчука «Готель «Велика Пруссія». Захід відбудеться 14 листопада. Початок – о 18:30. Модераторка – Анна Єкименко-Поліщук.

«Готель «Велика Пруссія» — новий детективний роман Богдана Коломійчука, сповнений карколомних пригод та шпигунських таємниць.

1905 рік. Кар’єра одного з кращих слідчих Галичини, львівського комісара Адама Вістовича, йде вгору. Щоб допомогти молодшому колезі, ад’юнктові Самковському, комісар береться за нібито тривіальну справу. Однак з’ясовується, що нитки її тягнуться далеко за межі Львова і навіть за межі імперії.

Розслідування приводить Вістовича у Пруссію, де кілька впливових посадовців та підприємців об’єднуються з мафією, аби протистояти російським шпигунам. Раптом члени цього синдикату починають гинути за доволі жорстоких обставин. Вбивства стаються у Берліні, Позені та інших містах. У цій коловерті несподівано опиняється колишня дружина Вістовича, берлінська актриса Анна Каліш. Комісар береться за найнебезпечнішу справу в своєму житті.

Вхід вільний

Адреса: Луцьк, Вул. Лесі Українки, 30 14.11.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Анна Єкименко-Поліщук
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 11:00 09.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%