Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lutsk/prezentatsiya-knyzhky-andriya-novika-ostannij-spadok-u-lutsku/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Андрія Новіка «Останній спадок» у Луцьку

Презентація книжки Андрія Новіка «Останній спадок» у Луцьку

Презентація книжки Андрія Новіка «Останній спадок». Спільно з видавництвом «Клуб Сімейного дозвілля». Модераторка — Анна Єкименко-Поліщук. Захід відбудеться 13 березня. Початок – о 18:00.

Дивний дерев’яний куб — дідів спадок студенту Максимові Підгірському. Спадок, який Максим передав своєму викладачеві старослов’янської міфології Далібору Кравцю. Передав і… зникнув назавжди. Далібор знайшов усередині куба зашифроване послання глаголицею. Чоловік не знав, що з тієї миті на нього відкрито смертельне полювання. Дві потужні організації, які роками намагаються знищити одна одну, розпочали запекле змагання. І мета обох — знайти Далібора якомога раніше. Бо лише він має ключ до загадки містичного спадку…

Макс Кідрук: «Динамічний, гостросюжетний, напрочуд інформативний роман. Це книга про пошук артефакту, завдяки якому древні слов’яни впродовж тривалого періоду вважалися однією з наймогутніших етнічних груп Східної Європи. Книга, безперечно, захоплива, але, крім розважити, Андрій Новік намагається пробудити у читача цікавість до маловідомих таємниць і напівзабутих легенд — підкреслюю: саме українських легенд — і, як на мене, йому це вдається...»

Вхід вільний.

Адреса: Луцьк, Вул. Лесі Українки, 30 13.03.2019 18:00
Учасники: 2
  • - Андрій Новік
  • - Анна Єкименко-Поліщук
0
Поділитись