Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lutsk/prezentatsiya-knyhy-oleksandra-vyzhenka-khlopchyk-ukropchyk/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація книги Олександра Виженка «Хлопчик-Укропчик»

Книгарня «Є», Центр мистецтв «Арт-Простір» (Запоріжжя) і видавництво «Терен» запрошують на презентацію книги Олександра Виженка «Хлопчик-Укропчик» та дискусію за участю директора фестивалю «Запорізька книжкова толока» Ігоря Гармаша.

Автор книги, відомий український казкар, актор і режисер Олександр Виженко каже: «Драматичні події останніх чотирьох років, коли в Україну увірвався підступний і жорстокий ворог, відчуті і пережиті серцем патріота, подарували мені Хлопчика-Укропчика, всіх персонажів казки, і сам сюжет. Вся казка про те, як два маленьких відважних єства, рухомі благородним бажанням, ризикуючи життям, не відаючи що мають при собі чарівну помічну силу, долають всі перешкоди на своєму шляху і досягають бажаного: перемагають Топтихана, визволяють з полону Мелашку і кізоньку Заміру і щасливо повертаються додому».

Зустріч відбувається в межах проекту «Запоріжжя - Волинь. Культура об’єднує», який реалізується в межах програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Вхід вільний.

Адреса: Луцьк, вул. Лесі Українки, 30 04.12.2017 18:00 0
Поділитись
Отримай знижку