Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lutsk/poetychni-chytannya-z-ostapom-slyvynskym/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Поетичні читання з Остапом Сливинським

Поетичні читання з Остапом Сливинським

Книгарня «Є» та фестиваль сучасної європейської літератури «Фронтера» запрошують на поетичні читання з Остапом Сливинським. Захід відбудеться 18 квітня. Початок – о 18:30.

«Звичайно, у кожному вірші є частинка власного «я», – розповідає Остап Сливинський. – Проте персонаж дозволяє мені бути мінливим, шукати різну мову, різні способи говорити про світ. У моїх віршах багато старших людей і дітей. Вважаю, що дитинство – це не лише безтурботність, радість, це також доволі непередбачуваний і загрозливий період, в якому є біль, сором, тривога. Також для мене важлива старість як накопичення досвіду. Здобуваючи досвід, ми наче відновлюймо баланс, стаємо на дві ноги. І коли цей досвід старшої людини сплітається з дитинним досвідом, людина стає цілісною. У цих віршах я намагався створити цілісних персонажів, які прожили повний життєвий цикл і мають що розказати».

Остап Сливинський – поет, перекладач та літературознавець. Вірші, критичні статті та есеїстика перекладалися англійською, білоруською, болгарською, галісійською, іспанською, латвійською, литовською, німецькою, російською, сербською, словацькою, словенською, польською, португальською, хорватською, чеською, шведською мовами, публікувалися в українських та закордонних виданнях. Перекладає художню і наукову літературу з англійської, білоруської, болгарської, македонської, польської, російської мов.

Вхід вільний.

Адреса: Луцьк, Вул. Лесі Українки, 30 18.04.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Остап Сливинський
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 11:00 11.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%