Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lutsk/perehlyad-filmu-lytovskoyi-rezhyserky-giyedre-bejnorute-rozmovy-na-serjozni-temy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Перегляд фільму литовської режисерки Ґієдре Бейноруте “Розмови на серйозні теми”

Книгарня «Є» та Кіноклуб медіапросвіти з прав людини “DocudaysUA” запрошують лучан і гостей міста на перегляд та обговорення документального фільму литовської режисерки Ґієдре Бейноруте “Розмови на серйозні теми” (2012, 64 хв.). Показ відбудеться 20 жовтня. Початок – о 18.30.

Що таке для вас щастя? А любов? Чи маєте ви свою мрію?

«Розмови на серйозні теми» – це фільм, у якому головні герої – 8-16-річні діти й підлітки, котрі по-особливому описують усе, що їх оточує. Щирі розмови з ними відкривають картину сучасного світу – інколи меланхолійного, подекуди комічного, а часом і драматичного. Знятий у дусі мінімалізму, цей фільм порушує теми самотності, любові, Бога, світу та людських взаємин. «Світ – це люди». «Ви що, не вірите у Бога? Я можу навчити вас вірити…»

Після перегляду – обговорення фільму.

Про режисерку:

Ґієдре Бейноруте закінчила факультет кіно й телебачення Литовської академії музики і театру як магістр аудіовізуальних мистецтв. З 2007 року викладає написання сценаріїв та режисуру. Її стрічки «Вулканівка. Після “великого кіно”» та «Дідусь і бабуся» здобули чимало нагород на фестивалях в Україні, Білорусі, Португалії, Канаді та Литві. У 2005 і 2007 роках Ґієдре отримувала премію Литовської спілки кінематографістів.

Адреса книгарні «Є»: вул. Лесі Українки, 30. Тел.: (0332) 72-43-76.

Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".

20.10.2016 18:30 0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 11:00 09.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%