Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Flutsk%2Fosvitnij-proekt-lektorij-mystetstvo-pislya-zlamu-1918-2018-lektsiya-literaturnyj-modernizm-ukrayinsk%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Освітній проект-лекторій «Мистецтво після зламу: 1918-2018». Лекція «Літературний модернізм: українська версія»

Освітній проект-лекторій «Мистецтво після зламу: 1918-2018». Лекція «Літературний модернізм: українська версія»

Книгарня «Є», мистецьке об’єднання «стендаЛь» та Міжнародний культурний фестиваль «Фронтера» запрошують на лекцію Жанни Бортнік на тему «Українська драматургія сьогодні: на початку і наприкінці часів» в рамках освітнього проект-лекторію «Мистецтво після зламу: 1918-2018». Подія відбудеться 28 серпня. Початок – о 18:30.

Де спектаклі, поставлені за п’єсами сучасних українських драматургів? Яка вона – сучасна українська драматургія? Чи існує взагалі? Якщо «так», то чому немає книжок? Відповісти на ці запитання, зламати стереотипи та відкрити для лучан цікавий та суперечливий світ української драми, спробує Жанна Бортнік – дослідниця сучасної драматургії, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри словесних дисциплін Луцького педагогічного коледжу. Лекторка разом із слухачами створюватиме «драматургічний словник» сучасної драматургії – від А до Я, пропонуючи на кожну літеру назву мистецького явища, імена новітніх драматургів, розповідаючи про сучасні п’єси і, звісно, про театр.

Вхід вільний.

Адреса: Луцьк, Вул. Лесі Українки, 30 28.08.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Жанна Бортнік
0
Поділитись