Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lutsk/mandrivnyj-kinofestyval-docudays-ua-pokaz-filmiv-shchodennyk-borotba-dzhamaly/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Мандрівний кінофестиваль Docudays UA. Показ фільмів «Щоденник», «Боротьба Джамали»

Книгарня «Є» та XIV Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA запрошують на перегляд і обговорення фільмів «Щоденник» (Україна; реж. Олександра Чупріна; 2016; 34 хв), «Боротьба Джамали» (Швеція; реж. Елін Йонссон; 2017; 29 хв). Захід відбудеться у суботу, 2 грудня. Початок – о 18.00.

«Щоденник» (Україна; реж. Олександра Чупріна; 2016; 34 хв)

Стрічка «Щоденник» веде нас за лаштунки підліткового життя. Денису 14 років. Він отримує двійки, грає в «Доту» і шукає себе. «Щоденник – твоє обличчя», – кажуть йому у школі. У відповідь він створює альтернативний відео-щоденник, де відверто розмірковує про те, що по-справжньому його турбує. Який він – шлях дорослішання?

«Боротьба Джамали» (Швеція; реж. Елін Йонссон; 2017; 29 хв)

«Боротьба Джамали» – дуже особистий і потужний портрет талановитої жінки, а також пісні і виступу, які пролили світло на історичні події та сучасну політичну ситуацію. Журналістка Елін Йонссон зафільмувала життя Джамали та її родини в Україні і Криму, змалювавши її трагічну сімейну історію та нинішню неспокійну ситуацію і складність становища кримських татар у наш час.

Вхід вільний.

Адреса: Луцьк, Вул. Лесі Українки, 30 02.12.2017 18:00 0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 11:00 11.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%