Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lutsk/mandrivnyj-kinofestyval-docudays-ua-pokaz-filmiv-intro-v-inshomu-sviti/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Мандрівний кінофестиваль Docudays UA. Показ фільмів «Intro», «В іншому світі»

Книгарня «Є» та XIV Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA запрошують на перегляд і обговорення фільмів «Intro» (Росія; реж. Юлія Панасенко; 2016; 30 хв), «В іншому світі» (Польща; реж. Анна Бединська; 2016; 26 хв) мовами оригіналу з українськими субтитрами. Захід відбудеться у п’ятницю, 1 грудня. Початок – о 19.00.

«Intro» (Росія; реж. Юлія Панасенко; 2016; 30 хв)

Фільм російської режисерки Юлії Панасенко «Intro» важко описати сюжетно. Це – про відчуття себе і світу головною героїнею після смерті сина. Юля не може з цим впоратись. Але вірить, що зустрінеться з тим, кого колись втратила.

«В іншому світі» (Польща; реж. Анна Бединська; 2016; 26 хв)

Польська стрічка «В іншому світі» розповідає історію 40-річної Касі, у котрої двоє дітей-підлітків і щасливий шлюб. Вона – жінка середнього класу з високим рівнем освіти, обіймає посаду менеджерки. Її життя чудово організоване, вона досягає успіху у будь-якій справі. Проте, одного дня все це руйнує новина про те, що вона вагітна дитиною з синдромом Дауна. У цей момент вона має вирішити: народити або зробити аборт. Але їй не подобається жодне з цих рішень. Кожне з них призведе до драматичних наслідків і травм. Камера стежить за нею протягом більш ніж шести місяців, документуючи її душевний стан та емоції. Аж до останньої сцени фільму – пологів.

Вхід вільний.

Адреса: Луцьк, Вул. Лесі Українки, 30 01.12.2017 19:00 0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 16:00 12.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%