Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lutsk/mandrivnyj-kinofestyval-docudays-ua-pokaz-filmiv-domashni-ihry-u-poshukakh-krashchoyi-doli-ya-ne-tut/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Мандрівний кінофестиваль Docudays UA. Показ фільмів «Домашні ігри», «У пошуках кращої долі», «Я не тутешня»

Книгарня «Є» та XIV Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA запрошують на перегляд і обговорення фільмів «Домашні ігри» (Великобританія, Україна, Франція; реж. Аліса Коваленко; 2017; 17 хв), «У пошуках кращої долі» (Німеччина; реж. Ганна Фішер; 2016; 17 хв), «Я не тутешня» (Литва, Чилі; реж. Майте Альберді, Ґ’єдре Жіцките; 2016; 26 хв) мовою оригіналу з українськими субтитрами. Захід відбудеться у вівторок, 28 листопада.

«Домашні ігри» (Великобританія, Україна, Франція; реж. Аліса Коваленко; 2017; 17 хв)

Фільм зображує життя 20-річної киянки Аліни Шилової, яку від бідності може врятувати захоплення футболом. Наразі дівчина професійно займається спортом, але обставини складаються неоднозначно: раптово помирає мати Аліни, і на руках у юної спортсменки лишаються маленькі брат і сестра – 6-річний Ренат і 7-річна Регіна. Аліна стає їм за матір. Її спортивна кар’єра на межі провалу. Вся їхня сім’я мешкає у тісній однокімнатній квартирі. Аліна хоче для брата і сестри кращого дитинства, ніж було у неї. Чи вистачить їй сили, аби впоратись з усіма труднощами? Як виграти матч свого життя, коли можливості і обставини проти тебе?

«У пошуках кращої долі» (Німеччина; реж. Ганна Фішер; 2016; 17 хв)

«У пошуках кращої долі» – стрічка про трудову експлуатацію робітників-мігрантів із країн Східної Європи. У ній – про будівельника із Болгарії, котрий живе на вулицях Франкфурта, збираючи пляшки задля грошей на прожиття; про жінку з Румунії, котра живе в кімнаті готелю разом із доньками і щодня вирушає на пошуки роботи; про пенсіонера з Болгарії – водія вантажівки, котрий живе на трасі протягом чотирьох місяців, щоб підтримувати сім’ю вдома. Їхнє повсякдення позначене похмурою монотонністю та відірваністю від суспільства, але вони все одно не облишили надій на краще життя.

«Я не тутешня» (Литва, Чилі; реж. Майте Альберді, Ґ’єдре Жіцките; 2016; 26 хв)

Одна з героїнь фільму – Хосебе (88 років) мешкає у будинку для літніх людей у Чилі. У неї манія – знати, звідки родом решта її літніх співмешканців. Усі кажуть їй, що вони чилійці, а не іспанці, як вона. Хосебе постійно думає про свою молодість у Країні Басків. Після року життя тут їй важко згадати, що вона у будинку для літніх людей. Але після 70 років життя у Чилі вона досі живо пам’ятає свою батьківщину. Фільм наповнений сумом і сміхом водночас.

Вхід вільний.

Адреса: Луцьк, Вул. Лесі Українки, 30 28.11.2017 19:00 0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 11:00 11.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%