Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lutsk/lektsiya-literaturnyj-modernizm-ukrayinska-versiya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція «Літературний модернізм: українська версія»

Лекція «Літературний модернізм: українська версія»

Книгарня «Є», мистецьке об’єднання «стендаЛь» та Міжнародний культурний фестиваль «Фронтера» запрошують на лекцію Лілії Лавринович на тему «Літературний модернізм: українська версія» в рамках освітнього проект-лекторію «Мистецтво після зламу: 1918-2018».

Друга лекція проекту «Мистецтво після зламу: 1918-2018» має назву «Літературний модернізм: українська версія». Постмодернізм у масовій свідомості часто асоціюється з хаосом, еклектикою та епатажем. Чи це справді так? Як почувається український літературний постмодернізм у контексті світовому? Який він, чи добрий вдався і чи досі живе?.

Стереотипно думати, що такими термінами, як «потік свідомості», «постмодернізм», «стильовий плюралізм», володіють тільки філологи. Якщо ви любите читати і хочете знати про літературу більше, то ця подія саме для вас. Легко, просто та доступно лекторка Лілія Лавринович розкаже про особливості/постаті постмодернізму.

Лілія Лавринович - кандидатка філологічних наук, доцентка, викладачка факультету філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки.

Вхід вільний.

Адреса: Луцьк, Вул. Лесі Українки, 30 25.07.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Лілія Лавринович
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку