Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lutsk/chytannya-zabavlyannya-z-katerynoyu-mikhalitsynoyu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Читання-забавляння з Катериною Міхаліциною

Читання-забавляння з Катериною Міхаліциною

Книгарня «Є» спільно з «Видавництвом Старого Лева» запрошують на читання-забавляння із Катериною Міхаліциною, які відбудуться 11 серпня. Початок – о 13:00.

Не знаєте чим зайняти ваших малят та школяриків влітку? Тоді приходьте до нас! Будемо читати вірші з нової збірки Катерини Міхаліциної та бавитись у веселі ігри за їх мотивами. Дотепні і кумедні віршики, у яких присутня гра слів, однозначно сподобаються маленьким читачам. Непосидючі герої - слоненятко-з-дому-не-виходенятко, гусінь-фантазерка, верблюди-модники так і кличуть на розмову про секрети, таємниці та неймовірні пригоди. Розкривати характер кожного та вигадувати нових персонажів будемо у товаристві авторки книги. А за мотивами віршика-гри про павука Лоскотая неодмінно побавимося в лоскотайки.

Як допомогти дитині пізнавати світ цікаво й з гумором? Як навчитися прислухатися до різних ритмів, якими наповнена природа, мова і ми самі? Найкращий рецепт — читати вірші. Вдома чи на прогулянці. Про всіх пухнастих (кульбабку-дмухавку, джмелика, кицю Це) і не дуже (слоненятко, тюленів) мешканців цієї книжки. А заодно розв’язувати приклади разом із соменятком, завершити портрет павука (чим не павучковий антистрах?) і розмалювати зайчика так, як хочеться юному художнику. І, звісно ж, розгадати таємницю віршика-такогонебувайка, відповівши на каверзне запитання мудрої синьої жабки.

Адреса: Луцьк, Вул. Лесі Українки, 30 11.08.2019 13:00
Учасники: 1
  • - Катерина Міхаліцина
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 16:00 12.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%