Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lutsk/avtorska-zustrich-iz-olehom-chaklunom-j-ivanom-andrusyakom/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Авторська зустріч із Олегом Чаклуном й Іваном Андрусяком

Авторська зустріч із Олегом Чаклуном й Іваном Андрусяком

Книгарня «Є» та видавництво «Фонтан казок» запрошують дітей та їхніх батьків на авторську зустріч із дитячими письменниками Олегом Чаклуном й Іваном Андрусяком.

Іван Андрусяк – поет, дитячий письменник, головний редактор видавництва «Фонтан казок». Один з найулюбленіших письменників сучасних дітей. Чимало його творів входять до нової шкільної програми – «Стефа і Чакалка», «Третій сніг», «Лякація», «Усе солодший сад. Чупакабра та інші зайчики». Відзначений багатьма преміями. Зокрема, нещодавно за поетичну книжку «Лякація» Іван Андрусяк отримав відзнаку «Дитячий поет року» від Простору української дитячої книги «БараБука», а ще переміг у книжковому рейтингу «ЛітАкцент року» в номінації «Поезія і проза для дітей».

Олег Чаклун – письменник, книжки якого вподобали вже досить багато дітей. Мікробот, роботи Веселки, принцеса Синтія – герої, пригодами яких зачитуються, і не лише діти, а й дорослі! Науково-фантастична повість Олега Чаклуна «Піраміда Синтії» нещодавно потрапила у фінал премії «Книга року BBC-2017».

Вхід вільний.

Адреса: Луцьк, Вул. Лесі Українки, 30 01.03.2018 19:00 0
Поділитись
Отримай знижку