Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/zustrich-z-laureatom-shevchenkivskoyi-premiyi-serhiyem-plokhiyem/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Зустріч з лауреатом Шевченківської премії Сергієм Плохієм

Зустріч з лауреатом Шевченківської премії Сергієм Плохієм

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують на зустріч з професором Гарвардського університету, істориком Сергієм Плохієм.

Книжка Сергія Плохія «Брама Європи» здобула Національну премію України імені Тараса Шевченка 2018 року. З цього приводу автор завітає до України на нагородження премією й зустрінеться з читачами у Києві.

«Брама Європи» Сергія Плохія – це книжка, яка цікаво й доступно розповідає про історію нашої держави від часів Геродота до подій на Сході України сьогодні. Це авторитетне видання допоможе краще зрозуміти події минулого, а через них – і наше сьогодення. Автор фокусує увагу на українцях як найбільшій демографічній групі, а згодом – головній силі, що стояла за створенням сучасної нації. Дізнайтеся, як наші предки «призвали варягів на царювання», як наша країна боролася за право бути незалежною, пройшла крізь часи кріпацтва, комуністичного терору й Голодомору, Другої світової війни та врешті-решт отримала незалежність. «Убивство в Мюнхені. По червоному сліду» – новий твір Сергія Плохія, заснований на архівних матеріалах та протоколах суду над убивцею Степана Бандери і Лева Ребета Богданом Сташинським. Детально і вичерпно описано день, коли був убитий провідник ОУН, і слідство, що велося після події. Автор пропонує новий погляд на долю Сташинського, чия історія є головною у цьому творі.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 09.03.2018 18:30
Учасники: 1
  • - і
0
Поділитись

ВИСОКИЙ СЕЗОН ЗНИЖОК!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 25.02.2021

Промокод: KNYGA-30YE

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%