Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fzustrich-z-frantsysko-de-borkha-lasherasom-na-temu-balkany-ukrayina-evropa-yak-zrozumity-suchasnyj-s%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Зустріч з Франциско де Борха Лашерасом на тему «Балкани, Україна, Європа: як зрозуміти сучасний світ?»

Зустріч з Франциско де Борха Лашерасом на тему «Балкани, Україна, Європа: як зрозуміти сучасний світ?»

Книгарня «Є» та «Інтерньюз-Україна» запрошують на зустріч з Франциско де Борха Лашерасом (Іспанія) на тему «Балкани, Україна, Європа: як зрозуміти сучасний світ?».

Зустріч присвячена виходу книги Bosnia in Limbo. Testimonies from the Drina River ( borjalasheras.com/bosnia) – «Боснія у забутті. Свідчення з річки Дрини». Розмова відбуватиметься довкола питань Балкан, Східної Європи, України та еволюції європейського континенту сьогодні.

Франциско де Борха Лашерас є відомим іспанським експертом з питань Східної Європи. Магістр міжнародних відносин Гарвардського університету. До лютого 2018 року він був директором мадридського офісу Європейської ради зовнішніх відносин (ECFR) – одного з найвідоміших європейських аналітичних центрів. Зараз працює в офісі прем’єр-міністра Іспанії. Прожив кілька років на Балканах, працюючи в рамках ОБСЄ над питаннями прав людини у Боснії-Герцеговині. Багато писав про Україну як дослідницьких робіт, так і статей в El Mundo (одній з найпопулярніших іспанських газет) та інших європейських та іспанських медіа.


Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 30.03.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Франциско де Борха Лашерас
  • - Модератор – Володимир Єрмоленко
0
Поділитись