Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fzustrich-z-frantsuzkym-pysmennykom-rosijskoho-pokhodzhennya-andreyem-makinym%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Зустріч з французьким письменником російського походження Андреєм Макіним

Посольство Франції, Французький інститут в Україні та книгарня «Є» запрошують на зустріч з французьким письменником російського походження Андреєм Макіним, яка відбудеться 18 березня. Початок – о 18:00. Андрей Макін народився у 1957 році у Красноярську, дитинство та юнацькі роки провів у дитячому будинку, але дуже рано познайомився з мовою Мольєра завдяки своїй французькій бабусі (яка, можливо, була лише другом родини). Філолог за освітою. У віці 30 років він втікає з СРСР та отримує статус політичного біженця у Франції. У 1995 році з публікацією роману «Французький заповіт» приходить визнання його таланту – роман отримує відразу три важливі французькі літературні премії: Гонкур, премію Медічі та Гонкур ліцеїстів. Роман написаний французькою мовою, як і решта його літературних творів, що дозволяє автору звільнитися «від надто близьких тіней Чехова та Толстого». Сьогодні Андрей Макін займає важливе місце у французькій літературі, має репутацію письменника, вимогливого до стилю: «майстерність письменника не обмежується словами, стилем, ні, навіть, послідовністю фраз; літературна творчість це, перш за все, бачення. Пишеш очима, а не пером». Він є автором тринадцяти романів, одного есею та однієї п’єси, а також опублікував чотири романи під псевдонімом Габріель Осмонд. Його твори перекладені більш ніж сорока мовами. Під час зустрічі у книгарні «Є» Андрей Макін розкаже про свою творчість, про французьку мову та про сучасні тенденції у французькій літературі. В РАМКАХ ТИЖНЯ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ ТА ФРАНКОФОНІЇ.

***

Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3, м. «Золоті Ворота» Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»
18.03.2013 18:00 0
Поділитись