/news/vitayemo-zi-starym-novym-rokom/
Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/zustrich-ta-avtohraf-sesiya-z-devidom-bejkerom/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Зустріч та автограф-сесiя з Девідом Бейкером

Зустріч та автограф-сесiя з Девідом Бейкером

Книгарня «Є» та видавництво «Книгоноша» запрошують на зустріч з Девідом Бейкером – автором книжки «Дорога сліз», що відбудеться 18 вересня. Початок – о 19:00. Модератор – Тарас Бойко.

У книзi «Дорога сліз» описуються подi XIII століття, а саме похмура епоха Хрестового походу дітей, коли понад 50 000 підлітків із Німеччини і Франції, підбурювані духовенством, вирушили в Святе Місто, щоб відвоювати Гроб Господній. У своєму романi автор майстерно поєднує вигадку та історичну правду, змальовуючи захоплюючу iсторiю життя невеликого загону хрестоносців на чолі з відважним ватажком Вілом, його братом Карлом і сестрою Марією. Девід Бейкер особисто побував у місцях, через які проходив злощасний похід. Звідси і реалізм, і захоплюючий сюжет роману, що повертає читача в глибину століть. У сувору реальність історії вплетені роздуми про віру, надію та любов, що робить оповідь безмежно живою, дивовижною, сумною і шалено цікавою.

Девід Бейкер – нащадок емігрантів з Німеччини та Шотландії, що масово переселялися в Пенсильванію на початку XVIII століття. Генеалогічне дерево Девіда має незвичайне поєднання менонітська, реформістських і пресвітеріанських сімей. Будучи батьком двох синів, Девід заснував успішне підприємство, яке пізніше продав, щоб цілком присвятити себе письменницькій справі. Разом зі своєю дружиною С’юзен вони живуть на невеликій фермі в маленькому, оточеному лісами, містечку Бакс Каунті (Пенсільванія).

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 18.09.2018 19:00
Учасники: 2
  • - Девід Бейкер
  • - Тарас Бойко (модератор)
0
Поділитись

ПОДАРУНОК ДЛЯ СУПЕРЖІНКИ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 15:00 07.03.2021

Промокод: KNYGA-30YE

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%