Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/zustrich-ta-avtohraf-sesiya-z-devidom-bejkerom/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Зустріч та автограф-сесiя з Девідом Бейкером

Зустріч та автограф-сесiя з Девідом Бейкером

Книгарня «Є» та видавництво «Книгоноша» запрошують на зустріч з Девідом Бейкером – автором книжки «Дорога сліз», що відбудеться 18 вересня. Початок – о 19:00. Модератор – Тарас Бойко.

У книзi «Дорога сліз» описуються подi XIII століття, а саме похмура епоха Хрестового походу дітей, коли понад 50 000 підлітків із Німеччини і Франції, підбурювані духовенством, вирушили в Святе Місто, щоб відвоювати Гроб Господній. У своєму романi автор майстерно поєднує вигадку та історичну правду, змальовуючи захоплюючу iсторiю життя невеликого загону хрестоносців на чолі з відважним ватажком Вілом, його братом Карлом і сестрою Марією. Девід Бейкер особисто побував у місцях, через які проходив злощасний похід. Звідси і реалізм, і захоплюючий сюжет роману, що повертає читача в глибину століть. У сувору реальність історії вплетені роздуми про віру, надію та любов, що робить оповідь безмежно живою, дивовижною, сумною і шалено цікавою.

Девід Бейкер – нащадок емігрантів з Німеччини та Шотландії, що масово переселялися в Пенсильванію на початку XVIII століття. Генеалогічне дерево Девіда має незвичайне поєднання менонітська, реформістських і пресвітеріанських сімей. Будучи батьком двох синів, Девід заснував успішне підприємство, яке пізніше продав, щоб цілком присвятити себе письменницькій справі. Разом зі своєю дружиною С’юзен вони живуть на невеликій фермі в маленькому, оточеному лісами, містечку Бакс Каунті (Пенсільванія).

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 18.09.2018 19:00
Учасники: 2
  • - Девід Бейкер
  • - Тарас Бойко (модератор)
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10%

Промокод діє до 18:00 21.10.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -10%