Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fzustrich-iz-serbskym-pysmennykom-zvonko-karanovychem%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Зустріч із сербським письменником Звонко Карановичем

Книгарня  «Є» запрошує Вас на зустріч із  сербським письменником Звонко  Карановичем, яка відбудеться 20 вересня.Початок –  о 18.00.Звонко  Каранович (серб. Zvonko Karanovi?, 1959, Ниш) — сербський поет і прозаїк. Його творчість базується на досвіді літератури бітників, традиціях кіномистецтва і поп-культури. Працював журналістом, редактором, ведучим радіопрограм, ді-джеєм, організатором концертів. Тринадцять років був власником музичного магазину. Багато років був культовим поетом міського андеграунду. Вважає себе поетом-маргіналом. У своїх книжках описує не красу світу, а його пітьму. Поезія перекладалася англійською, грецькою, угорською, болгарською, македонською, словенською, словацькою, чеською і польською мовами. Живе у Белграді. Одружений, виховує двох дітей.

Українські  переклади:        
  • Психоделічне хутро («Балканський експрес», «Потяг 76), поезія;


  •     
  • «Чотири стіни і місто» (Київ: Факт, 2009).
За словами  самого автора, роман «Чотири стіни  і місто» є нічим іншим, як ложкою сяючої юшки у пітьмі небуття довкола нас.

Учасники зустрічі: Звонко Каранович, Алла Татаренко та Деян Айдачич.***

Адреса книгарні «Є»:

вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».
20.09.2010 18:00 0
Поділитись