Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fzustrich-iz-pavlom-volvachem%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Зустріч із Павлом Вольвачем

Книгарня  «Є» та  видавництво «Фоліо» запрошують  Вас на  зустріч із письменником Павлом Вольвачем, що  відбудеться 28 квітня.Початок – о 18:00 год.Павло Вольвач – автор резонансного роману „Кляса” ( що здобув третю премію в номінації «Романи» на конкурсі  «Коронація слова» 2003 р.)

Павло Вольвач  –  представник небагаточисельного „східного” фронту української літератури.  Роман „Кляса” - цілком правдива оповідь про життя більшості східних індустріальних міст. Невигадані персонажі твору – роботяги, маргінали, наркомани, кримінальні авторитети, – герої міліцейських кримінальних протоколів. Перед читачем яскраво постає справжній пострадянський „перехід”, „чорнуха”, безгрошів’я, безперспективність і ...бажання головного героя вирватися з трясовини такого згубного життя.

Чому автор  називає роман „Кляса” книгою мертвих? Як сприйняли твір прототипи  його героїв? Чому Павло Вольвач  вважає культуру Сходу України вулканом, що так і не вибухнув? І як чинити, аби пробудити патріотизм та національну свідомість „східняків” –  про все це автор розповість на зустрічі.

***

Адреса Книгарні \"Є\":

вул. Лисенка, 3.
28.04.2010 18:00 0
Поділитись