Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/zustrich-iz-pavlom-volvachem/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Зустріч із Павлом Вольвачем

Книгарня  «Є» та  видавництво «Фоліо» запрошують  Вас на  зустріч із письменником Павлом Вольвачем, що  відбудеться 28 квітня.Початок – о 18:00 год.Павло Вольвач – автор резонансного роману „Кляса” ( що здобув третю премію в номінації «Романи» на конкурсі  «Коронація слова» 2003 р.)

Павло Вольвач  –  представник небагаточисельного „східного” фронту української літератури.  Роман „Кляса” - цілком правдива оповідь про життя більшості східних індустріальних міст. Невигадані персонажі твору – роботяги, маргінали, наркомани, кримінальні авторитети, – герої міліцейських кримінальних протоколів. Перед читачем яскраво постає справжній пострадянський „перехід”, „чорнуха”, безгрошів’я, безперспективність і ...бажання головного героя вирватися з трясовини такого згубного життя.

Чому автор  називає роман „Кляса” книгою мертвих? Як сприйняли твір прототипи  його героїв? Чому Павло Вольвач  вважає культуру Сходу України вулканом, що так і не вибухнув? І як чинити, аби пробудити патріотизм та національну свідомість „східняків” –  про все це автор розповість на зустрічі.

***

Адреса Книгарні \"Є\":

вул. Лисенка, 3.
28.04.2010 18:00 0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10% на ВСЕ

Діє до 11:00 20.10.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай знижку 10%