Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/zustrich-iz-knyzhkoyu-kramnychka-z-lehkoyi-ruky-gorana-petrovycha/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Зустріч із книжкою «Крамничка “З легкої руки”» Горана Петровича

Книгарня «Є» та видавництво «Комора» запрошують на презентацію книжки Горана Петровича «Крамничка “З легкої руки”», яка відбудеться 4 грудня за участю перекладачки Алли Татаренко.

«Горан Петрович не схожий на людину, яка народилася в 1961 році в Кралеві, невеличкому сербському містечку…» – такими словами класик сербської літератури Мілорад Павич розпочав колись есе, у якому представив своїм читачам молодого письменника. Тепер, коли Горан Петрович живе не в Кралеві, а в Белграді, працює в одному з найбільших видавництв Сербії і є членом-кореспондентом Сербської академії наук і мистецтв, у першому реченні есе найголовнішим лишається: «Горан Петрович не схожий»… Так, автор збірки оповідань «Відмінності» справді не схожий ні на кого зі своїх сучасників чи попередників, а його творчий шлях доводить, що Горан Петрович, автор роману «Атлас, описаний небом» (1993), не схожий на Горана Петровича, автора роману-кіноновели «Під стелею, що лущиться» (2010). Однак у багатому творчому доробку письменника є роман, що, напевно, найточніше відображає основні риси його творчого письма, – це «Крамничка “З легкої руки“» (2000), яка вийшла на рубежі тисячоліть, принісши авторові найпрестижнішу літературну премію його країни – Премію часопису «НИН» за роман року – і любов численних читачів.

«Крамничка “З легкої руки“» – роман про недалеке та далеке минуле й водночас про сучасне та майбутнє. Дія його відбувається в змальованому до деталей Белграді й у парку, вимріяному одним із його героїв, причому і столиця Сербії, і простір мрії реальні й фантастичні водночас. Герої Петровича – не тільки серби ХХ століття, долі яких визначені трагічними подіями і драматичними історичними змінами, а й читачі, яким вдалося (або не вдалося) втекти від безжальної реальності, читачі, якими можете себе відчути і ви.

Багато людей кажуть, що, читаючи, вони «поринають у книжку», однак тільки ті, хто сповна опанували мистецтво читання, можуть поринути у неї буквально: пройтися морським узбережжям і нанести на підошвах піску в дім, придбати продукти в магазині, який давно вже не існує в реальності, чи зустріти читача, який саме мандрує тими ж реченнями.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 04.12.2017 18:30
Учасники: 2
  • - Ганна Улюра.
  • - Алла Татаренко
0
Поділитись

Тільки зараз!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 18:00 30.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%