Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fzustrich-iz-evhenom-mahdoyu-prezentatsiya-knyzhky-amp-amp-quot-gibrydna-vijna-vyzhyty-i-peremohty-am%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Зустріч із Євгеном Магдою. Презентація книжки "Гібридна війна: вижити і перемогти"

Книгарня "Є" та видавництво "Віват" запрошують на зустріч з Євгеном Магдою, політологом, головним експертом із гібридної війни в Україні. У рамках зустрічі відбудеться і презентація книжки Євгена Магди "Гібридна війна: вижити і перемогти". Початок заходу - 16 вересня, 18.00.

Євген Магда — кандидат політичних наук, доцент Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ КПІ, виконавчий директор Центру суспільних відносин, автор тисяч журналістських публікацій про внутрішню і зовнішню політику України, відомий політичний експерт. Його дебютна книжка «Гібридна війна: вижити і перемогти», яка в короткі терміни стала популярною далеко поза межами нашої країни, є одним із перших в Україні досліджень в обраній галузі. Автор здійснив комплексний аналіз актуальної на сьогодні, але майже не розкритої теми гібридної війни та її складної природи. Книжка є відгуком на події нашого часу і глибоким аналізом усіх складових гібридної війни: політичної, економічної, енергетичної, інформаційно-психологічної, історичної тощо.   Адреса Книгарні "Є" вул. Лисенка, 3 метро "Золоті ворота" Вхід вільний. Медіа-партнер заходу - тижневик "Український тиждень"
16.09.2015 18:00 0
Поділитись