Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fzustrich-iz-edvardom-lukasom%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Зустріч із Едвардом Лукасом

18 лютого у київській книгарні «Є» відбулася зустріч із Едвардом Лукасом, відомим британським журналістом, заступником редактора міжнародного відділу тижневика The Economist, автором бестселера «Нова холодна війна: як Кремль загрожує і Росії, і Заходу».

Темою зустрічі стало обговорення геополітичних процесів у Європі й світі та місця в них України. Охочих послухати Едварда Лукаса та поставити йому запитання виявилося дуже багато: вони заповнили обидва зали книгарні під час двох частин зустрічі: перша – лекція англійською мовою, друга – зустріч автора «Нової холодної війни» із зацікавленими та розмова про геополітичні процеси у Європі й світі та місце в них України.

У зустрічі взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Фінляндії в Україні Крістер Міккелсон, заступник Посла Республіки Польща Лєшек Шерепка, директор Польського Інституту в Києві Єжи Онух, директор Інституту проблем національної безпеки Володимир Горбулін, президент НаУКМА Сергій Квіт, директор видавництва “Темпора” Юлія Олійник, директор Інституту євроатлантичного співробітництва Олександр Сушко, голова редакційної ради журналу “Український тиждень” Роман Цуприк, відомі історики, політологи, журналісти та ін.

Фото - Макс Левін, "Український тиждень". Більше фото - тут.

Інформація про зустріч на сайті "Українського тижня" - http://www.ut.net.ua/news/155/0/3493/. Матеріал Жанни Безп'ятчук про Едварда Лукаса - http://www.ut.net.ua/art/166/0/3537/. Блог Едварда Лукаса - http://edwardlucas.blogspot.com/. Сторінка українського видання книжки "Нова холодна війна: як Кремль загрожує і Росії, і Заходу" - http://newcoldwar.org.ua/.
Інформаційний партнер заходу - суспільно-політичний тижневик "Український тиждень".
0
Поділитись