Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fzustrich-iz-bryuno-stari-rozmova-na-temu-utylizatsiya-ta-pererobka-smittya-pryklad-ob-yednanoyi-tery%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Зустріч із Брюно Старі. Розмова на тему «Утилізація та переробка сміття. Приклад об’єднаної територіальної громади Сержі-Понтуаз (Франція)»

Книгарня «Є» та Французький інститут в Україні спільно з журналом «Український тиждень» запрошують на зустріч з Брюно Старі. Тема зустрічі: «Утилізація та переробка сміття. Приклад об’єднаної територіальної громади Сержі-Понтуаз (Франція)». Зустріч відбудеться у четвер, 3 грудня. Початок - о 18.30.

Об’єднана територіальна громада Сержі-Понтуаз, яка об’єднує 13 громад з населенням 204000 чоловік, з кінця 2003 року займається утилізацією сміття на своїй території. Як цей процес організований? Які позитивні результати для громади можуть бути як у фінансовому плані, так в охороні навколишнього середовища? Брюно Старі поділиться досвідом організації та фінансування збору, вивозу та переробки відходів на прикладі міста Сержі: як виникла ідея сортування відходів, яким чином міська влада організувала таке сортування, вивіз та, власне, переробку відходів, які позитивні результати для громади можуть бути як у фінансовому плані, так в охороні навколишнього середовища?

Брюно Старі, географ за освітою, викладач, депутат муніципальної ради м. Сержі з 2001 року. Відповідав за питання регламентації урбаністичних питань та за управління громадськими місцями (зокрема опікувався проблемами сміття та зелених зон). У 2008-2014 рр . - заступник мера. З 2014 року є радником з питань сталого розвитку.

Адреса книгарні "Є": вул. Лисенка, 3 Метро "Золоті ворота". Вхід вільний. Медіа-партнер заходу - тижневик "Український тиждень".
03.12.2015 18:30 0
Поділитись