Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/zustrich-interv-yu-z-istorykom-volodymyrom-v-yatrovychem-kyyiv-lysenka/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Зустріч-інтерв’ю з істориком Володимиром В’ятровичем (Київ, Лисенка)

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують на зустріч-інтерв’ю з істориком Володимиром В’ятровичем з нагоди виходу книжки «(Не)історичні миті». Захід відбудеться 28 листопада.

Українська журналістка, радіоведуча та громадська діячка Наталка Соколенко представить публіці відомого історика, голову Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича під несподіваним кутом зору – як автора короткої прози. Йтиметься про 38 нарисів-миттєвостей, вихоплених з останнього століття української історії: потяг, що везе київських студентів під станцію Крути; хлопчик в українському селі, який вмирає від голоду в 1933-му; останні бійці УПА в останній криївці; радянський концтабір, де гине поет, але лишаються жити його вірші; зрештою – Майдан 2014-го й російсько-українська війна.

«“(Не)історичні миті” – це розповіді не про звичні нам із підручників ключові події минулого, які змінювали хід історії, – пояснює автор Володимир В’ятрович. – Миті фокусування дійсності, коли в одній хвилині можна побачити ціле життя людини чи навіть усього покоління. Вони – як маленькі уламки історії, кожен з яких, проте, дозволяє розгледіти її велике полотно. Осколок розбитого дзеркала стає окремим дзеркалом».


Телефон: (044) 235 88 54.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.


Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 28.11.2017 18:30
Учасники: 2
  • - Володимир В’ятрович
  • - Наталка Соколенко
0
Поділитись
Отримай знижку