Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fzustrich-dezinformatsiya-i-propahanda-proty-krayin-baltiyi-ta-ukrayiny%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Зустріч «Дезінформація і пропаганда проти країн Балтії та України»

Посольство Латвії в Україні та книгарня «Є» запрошують на зустріч «Дезінформація і пропаганда проти країн Балтії та України», що відбудеться 8 травня. Початок – о 18:00 Наш гість – Юкка Ріслаккі, політолог, журналіст, письменник, автор книжки «Маніпуляція фактами: латвійський варіант». Юкка Ріслаккі народився 1945 року у Фінляндії. За освітою політолог, журналіст. У1969-2001-му працював кореспондентом у найбільшій фінській газеті Helsingin Sanomat, у 1998-2001-му був її кореспондентом у Балтійських країнах. Видавався у Фінляндії, Латвії, США. Пише про історію, шпигунство і поп-культуру. Отримував нагороди за найкращі науково-популярні книжки. Нині мешкає в Юрмалі (Латвія). Юкка Ріслаккі розповість про російську пропаганду і дезінформацію проти країн Балтії та України, порушить питання про те, чи буде Латвія наступною у списку Путіна, чи приєднається Швеція і Фінляндія до НАТО, та проведе екскурс в історію: українці в таборах ГУЛАГу. Захід відбудеться в рамках комунікаційної кампанії «Рига-2014 – Культурна столиця Європи» за сприяння Центру досліджень визвольного руху та Центру історії державотворення України в ХХ ст. при НаУКМА.

***

Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3 ст. м. «Золоті Ворота» Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».
08.05.2014 18:00 0
Поділитись
minimized discount