Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/z-lyubov-yu-do-sobak-rozmova-z-nahody-vykhodu-knyzhky-larysy-denysenko-usmikhaky-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
«З любов’ю до собак»: розмова з нагоди виходу книжки Лариси Денисенко «Усміхаки»

«З любов’ю до собак»: розмова з нагоди виходу книжки Лариси Денисенко «Усміхаки»

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на розмову про собак з нагоди виходу дитячої книжки Лариси Денисенко «Усміхаки». Учасниці: Лариса Денисенко, Алевтина Кахідзе, Марія Фоя, Юлія МакГаффі.

В «Усміхаках» Лариси Денисенко ви знайдете усе, що слід знати про собак: як їх доглядати, годувати, вигулювати і лікувати. А також про те, яке величезне щастя мати чотирилапого друга, та водночас, яка це відповідальність. Адже тваринка – не м’яка іграшка, а повноправний член сім’ї. Вчені стверджують, що дорослий песик має інтелект трирічної дитини. І тільки від господарів залежить, який характер матиме ця дитина, буде вона злюкою чи усміхакою. «Перша морда серед лиць, котрі я побачила після народження, була шляхетна морда нашого пса, – розповідає Лариса Денисенко. – Собаки зі мною від народження. Я вчилася говорити з ними, дорослішати, розуміти, домовлятися та виховувати. Собаки в місті – неминучі. Мені дуже важливо, щоб діти розуміли, що вони відповідальні за своїх собак перед псяками і перед мешканцями. Мені дуже важливо, щоб собаки були любов’ю, опертям та істотою довіри, а не модними іграшками, що про них можна забути й полишити».

За словами авторки, книжка допоможе краще зрозуміти себе, свого псяку, надихне вас усміхацтвом або роз`яснить, чому поки що вам не варто заводити собаку.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 21.02.2018 19:00
Учасники: 5
  • - Лариса Денисенко
  • - Марія Фоя
  • - Алевтина Кахідзе
  • - Юлія МакГаффі
  • - Модераторка – Ірина Славінська
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку