Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/yak-dopomohty-sobi-abo-dytyni-obraty-profesiyu-majbutnoho/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Як допомогти собі або дитині обрати професію майбутнього?

Книгарня «Є» та «Школа розвитку людини Humantime» запрошують на зустріч із Тамарою Сухенко — авторкою книжки «Як обрати професію майбутнього. Посібник з профорієнтації для молоді віком від 13 до 80 років». Зустріч відбудеться 18 жовтня. Початок – о 18.30. Модератор – Микола Скиба.

Зустріч буде цікавою усім тим, для кого є актуальним питання вибору або зміни професії\напряму діяльності. А також батькам, психологам, учителям, – усім, хто цікавиться, як допомогти дітям зробити свідомий вибір у цій сфері.

Серед питань, які будуть обговорюватися:

- Сучасні кар'єрні стратегії для дорослих. - Як обирає професію покоління XXI століття. Формули утворення професій. - Тренди, які визначають майбутнє. Зміна парадигми: від знань до навичок. - Як ми, дорослі – батьки, вчителі, тренери – можемо допомогти підліткам у їхньому професійному виборі. - Модератор – Микола Скиба, директор ГО "Агенція культурних стратегій", засновник Next Generation Business School.

Про спікерку:

Тамара Сухенко – авторка книжки "Як обрати професію майбутнього". Тамара понад 10 років працювала у галузі комунікацій — піар-директором у міжнародній рекламній агенції, а потім у проектах IFC (World Bank Group). З 2010 року практикує як психолог, коуч, фасилітатор. Створила авторські тренінги з тайм-менеджменту і вибору професії. Консультує клієнтів із питань кар'єри, розвитку компетенцій, коучингових підходів в управлінні. Допомагає запроваджувати зміни в організаціях, проводить стратегічні сесії для компаній, громадських організацій і населених пунктів. Громадська активістка, один із драйверів арт-села Бобриця. Підтримує бібліотеки, одна із засновниць благодійного фонду "Бібліотечна країна". Мама дорослих синів — 19 та 24 роки. Член правління IAFUkraine — міжнародної асоціації фасилітаторів. Запрошена спікерка Києво-Могилянської Бізнес-школи. Керівниця школи розвитку людини Humantime.

Адреса книгарні Є: вул. Лисенка, 3, м. “Золоті Ворота”. Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний. Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

18.10.2016 18:30 0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 11:00 14.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%