Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/yak-dopomohty-sobi-abo-dytyni-obraty-profesiyu-majbutnoho/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Як допомогти собі або дитині обрати професію майбутнього?

Книгарня «Є» та «Школа розвитку людини Humantime» запрошують на зустріч із Тамарою Сухенко — авторкою книжки «Як обрати професію майбутнього. Посібник з профорієнтації для молоді віком від 13 до 80 років». Зустріч відбудеться 18 жовтня. Початок – о 18.30. Модератор – Микола Скиба.

Зустріч буде цікавою усім тим, для кого є актуальним питання вибору або зміни професії\напряму діяльності. А також батькам, психологам, учителям, – усім, хто цікавиться, як допомогти дітям зробити свідомий вибір у цій сфері.

Серед питань, які будуть обговорюватися:

- Сучасні кар'єрні стратегії для дорослих. - Як обирає професію покоління XXI століття. Формули утворення професій. - Тренди, які визначають майбутнє. Зміна парадигми: від знань до навичок. - Як ми, дорослі – батьки, вчителі, тренери – можемо допомогти підліткам у їхньому професійному виборі. - Модератор – Микола Скиба, директор ГО "Агенція культурних стратегій", засновник Next Generation Business School.

Про спікерку:

Тамара Сухенко – авторка книжки "Як обрати професію майбутнього". Тамара понад 10 років працювала у галузі комунікацій — піар-директором у міжнародній рекламній агенції, а потім у проектах IFC (World Bank Group). З 2010 року практикує як психолог, коуч, фасилітатор. Створила авторські тренінги з тайм-менеджменту і вибору професії. Консультує клієнтів із питань кар'єри, розвитку компетенцій, коучингових підходів в управлінні. Допомагає запроваджувати зміни в організаціях, проводить стратегічні сесії для компаній, громадських організацій і населених пунктів. Громадська активістка, один із драйверів арт-села Бобриця. Підтримує бібліотеки, одна із засновниць благодійного фонду "Бібліотечна країна". Мама дорослих синів — 19 та 24 роки. Член правління IAFUkraine — міжнародної асоціації фасилітаторів. Запрошена спікерка Києво-Могилянської Бізнес-школи. Керівниця школи розвитку людини Humantime.

Адреса книгарні Є: вул. Лисенка, 3, м. “Золоті Ворота”. Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний. Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

18.10.2016 18:30 0
Поділитись
Отримай знижку