Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/vstupna-lektsiya-do-kursu-z-chytannya-literatur-svitu-yak-chytaty-teksty-neyevropejskykh-kultur/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Вступна лекція до курсу з читання літератур світу «Як читати тексти неєвропейських культур»

Вступна лекція до курсу з читання літератур світу «Як читати тексти неєвропейських культур»

Книгарня «Є» та проект «Локус» запрошують відвідати вступну лекцію до курсу з читання літератур світу «Як читати тексти неєвропейських культур», що відбудеться 7 червня. Початок — о 19:00.

Історико-культурний контекст Доколумбової Америки, Китаю династії Мін чи Японії часів Мейдзі можна зрозуміти за допомогою окремих текстів, якщо знати яким чином їх читати.

7-го червня Локус проведе у Книгарня "Є" вступну лекцію до курсу з читання літератур світу. На лекції Назар Назаров презентуватиме метод дослідження літературних канонів, за допомогою якого можна увійти в контекст суспільств різних історичних періодів та географічних регіонів.

Лекція буде корисною для студентів соціальних і гуманітарних наук, які хочуть наблизитись до розуміння суспільства цікавого їм регіону та історичного періоду.

Лектор курсу — Назар Назаров — кандидат філологічних наук, лінгвіст, перекладач. Ось що він пише про цей метод:

«Історію кожного літературного канону можна дослідити через 2 ключові події: появу писемності та його "модернізацію" під європейським впливом. Окремий текст, поміщений на шкалу з цих двох трансформацій, вже не буде сприйматися відірваним від глобального контексту та відкриє читачеві можливість досліджувати особливості того суспільства, в якому він з’явився та існував.»

Особливості літературних традицій дають можливість зрозуміти контекст сучасних суспільств, тож приходьте знайомитись із методом їх дослідження).

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 07.06.2019 19:00
Учасники: 1
  • - Назар Назаров
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 09:00 13.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%