Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fvijna-shcho-zminyla-rondo-yak-hovoryty-z-ditmy-pro-vijnu%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

«Війна, що змінила Рондо»: як говорити з дітьми про війну?

Презентація дитячої книги творчої майстерні «Аґрафка» Про те, чи говорити і як говорити з дітьми про війну, про відмінність сприйняття дитячого і дорослого, про пріоритети та ідеї, про війну, пам’ять, мир і боротьбу розповідатимуть на презентації Романа Романишин та Андрій Лесів. Початок — о 18:00 Однією з перших новинок «Видавництва Старого Лева» у 2015 році стала унікальна і дуже важлива книжка - «Війна, що змінила Рондо», яку написала та проілюструвала творча майстерня «Аґрафка» (Романа Романишин та Андрій Лесів). Про те, чи говорити і як говорити з дітьми про війну, про відмінність сприйняття дитячого і дорослого, про пріоритети та ідеї, про війну, пам’ять, мир і боротьбу розповідатимуть на презентації Романа та Андрій. Рік, що минає, був дуже і дуже непростим для нас всіх. І теми та розмови, які здавалися нам дуже далекими і зовсім не для дитячих вух, оселилися в наших родинах. Як би ми не хотіли вберегти наших дітей і самих себе від війни та розмов про неї, вона занадто близько, щоб просто заплющити на це очі. Книжка, яку створила «Аґрафка», дає змогу поговорити з дітьми про війну мовою (і текстовою, і візуальною), яка не травмує, а допомагає осягнути, що ж відбувається, як з цим боротися і як з цим жити. Книга «Війна, що змінила Рондо» розповідає історію міста Рондо, в якому живуть тендітні та вразливі створіння. Головними персонажами є троє друзів – Данко, Зірка та Фабіян. У мирне місто одного дня приходить війна. Лихо завжди приходить зненацька, війни ніхто ніколи не знав і тим паче не чекав, проте вона прийшла і торкнулася кожного мешканця Рондо. Це книга про те, що перемогти у війні можна лише згуртувавшись, а справжнім героєм може стати кожен. Проте, навіть коли війна закінчується, вона назавжди залишає по собі сліди. Ця книга – це привід для вдумливої розмови з дітьми (або й зі собою) про те, що діється нині в країні чи й деінде у світі, у форматі чарівної історії, яка завжди залишає місце для надії та оптимізму. Учасники: Романа Романишин Андрій Лесів *** Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3 Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Presentation of Viyna, Sho Zminyla Rondo (The War that Changed Rondo) book by Romana Romanyshyn and Andriy Lesiv (Kyiv)

YE Bookstore and Vydavnytstvo Staroho Leva Publishing House have the pleasure to invite you to the presentation of Viyna, Sho Zminyla Rondo (The War that Changed Rondo) book by Romana Romanyshyn and Andriy Lesiv. The meeting will take place on February 11.

Beginning at 18:00

Poetess, teacher and scientist Bohdana Matiyash is the moderator of the meeting. At the presentation, authors of the book Romana and Andriy will discuss the issue of talking to children about war, peculiarities of children’s and adult perception of reality, priorities and ideas, war, memory, peace and fight. The last year was a very difficult one for Ukrainians. Topics and discussions considered distant and not intended for children have become part of life of Ukrainian families. Everyone wants to protect oneself and one’s children from war and talks about it, but it has become too close to let people turn a blind eye to it. The book created by Agrafka studio is an opportunity to discuss war with children in textual and visual language, not traumatizing and helping to understand the events, to fight and to live through them. Viyna, Sho Zminyla Rondo (The War that Changed Rondo) book tells a story about the city of Rondo populated by fragile and tender creatures. Three friends Danko, Zirka and Fabian are the protagonists of the story. One day war comes to the peaceful city. Misfortune is always unexpected. Nobody has known war, nobody has waited for it, and still it has come to affect every Rondo inhabitant. This book teaches readers that the war can be won only by united actions and everyone may become a real hero. Still, every war leaves deep scars in the end. This book can be a beginning of a serious talk with children (or with oneself) about the events in Ukraine and elsewhere in the world. It is also a wonderful story always leaving a place for hope and optimism. *** Address: YE Bookstore Lysenko str., 3 Free admission. Media partner: The Ukrainian Week.
11.02.2015 18:00 0
Поділитись