Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/vidverto-pro-henialnykh-vechir-ingmara-bergmana-u-knyharni-e/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Відверто про геніальних: вечір Інґмара Берґмана у Книгарні «Є»

Відверто про геніальних: вечір Інґмара Берґмана у Книгарні «Є»

Книгарня «Є» та видавництво «Видавництво Старого Лева» запрошують на вечір Інґмара Берґмана у Книгарні «Є», що відбудеться 12 квітня за участі Волковецької Софії, перекладачки творів Берґмана українською мовою. Початок о 18:30. Модерує — Катерина Толокольнікова.

Кажуть, що в дитинстві Інґмар Берґман зазнавав жорстокого поводження, тому навчився дуже тонко відчувати зміну людських емоцій. Кажуть, шведський режисер був страшним ловеласом. Кажуть, що жив відлюдником на острові... Складно порахувати, скільки чуток оточують постать великого режисера. Важко повірити, що частина з них — чистісінька правда ;)

Мабуть, окрім Берґмана, у світі немає іншого режисера, якого з однаковою силою безмежно обожнювали і щиро ненавиділи. Інґмар був калейдоскопом протиріч: сином священника і атеїстом, відлюдником на острові Форьо та великим ловеласом, знавцем людських душ та поганим батьком.

За свідченням критиків, ми живемо у світі «берґманівських стосунків», любимо його фільми «Сьома печатка», «Сунична галявина», «Персона», «Фанні та Олександр», проте мало знаємо відвертого Інґмара, який по-справжньому відкривається у своїх книжках (у великій мірі автобіографічних, написаних на острові за 10 років до смерті). «Берґмана-письменника я відкрила для себе вже давно ... як читачка передусім, а згодом з'явилися плани перекласти його книжки, – каже Софія Волковецька. – Цей легендарний режисер, який знімав – за його ж визначенням – «відносно відверті й безсоромно особисті фільми», виявився ще й справжнім майстром психологічної прози. Хотілося, щоб українські читачі мали змогу читати його книжки».

Власне, завдяки Софії, ми сьогодні тримаємо в руках три книги Берґмана українською: «Недільне дитя», «Довірливі розмови», «Laterna Magica», що вийшли у «Видавництві Старого Лева». А зустріч «Відверто про геніальних» буде хорошою нагодою поговорити про кращі фільми й книги, про те, як жив і творив великий режисер.

Інґмар Берґман — відомий шведський режисер театру та кіно, сценарист, письменник. Одна із ключових постатей авторського кіно. Народився 1918 року в Уппсалі, Швеція. Закінчив Стокгольмський університет, де вивчав літературу та мистецтво. Починав як театральний режисер, був директором Королівського драматичного театру в Стокгольмі, а також театру в Мюнхені.

Створив власний упізнаваний і неповторний кінематографічний світ: зняв близько 60 художніх і документальних фільмів, зрежисерував понад півтори сотні театральних постановок. Був майстерним письменником і драматургом — до більшості своїх фільмів він сам писав сценарії. Три з його фільмів здобули премію «Оскар». Мешкав на острові Форьо серед Балтійського моря, п'ять разів був одружений, мав дев'ятеро дітей.


Коментарі
Administrator
08.04.2019

Анна, реєстрація не потрібна. Чекаємо на Вас!

Анна
08.04.2019

Доброго дня! Чи необхідна попередня реєстрація для участі? Нас буде 2 дорослих в 2 підлітків. В ще одна родина теж 2 дорослих і теж 2 підлітків.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 12.04.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Софія Волковецька
  • - Катерина Толокольнікова (модератор)
2
Поділитись

ВИСОКИЙ СЕЗОН ЗНИЖОК!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 25.02.2021

Промокод: KNYGA-30YE

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%