Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/vidkryta-lektsiya-kyryla-galushka-stara-nova-istoriya-na-shcho-bude-skhozha-nova-natsionalna-istoriya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Відкрита лекція Кирила Галушка «СТАРА-НОВА ІСТОРІЯ: на що буде схожа нова національна історія України у ХХІ столітті?»

Книгарня «Є» та «Історична правда» запрошують на відриту лекцію Кирила Галушка «СТАРА-НОВА ІСТОРІЯ: на що буде схожа нова національна історія України у ХХІ столітті?», що відбудеться 16 жовтня.

Початок – о 18:00. З нагоди своєї 3-ої річниці «Історична правда» відкриває проект лекцій та круглих столів на історичну тематику. Перша подія серії – лекція відомого історика Кирила Галушка «СТАРА-НОВА ІСТОРІЯ: на що буде схожа нова національна історія України у ХХІ столітті?»

Під час зустрічі історик Кирило Галушко викладе суть сучасних наукових дискусій:

Як варто писати «нову історію України» після 20 років праці науковців в умовах незалежності. Чи лишається місце для «національної історії» у ХХІ столітті, і чим тепер взагалі може бути «національна історія»? Чи можна поєднати лібералізм і націоналізм, патріотизм і науку? Чи змінюється при розбудові громадянської нації сенс термінів «історія України» та «українець»? Яке минуле України є «українським»? Чи має відношення «наукова історія» до інтересів загалу звичайних громадян? Ці та інші питання будуть висвітлені в руслі розбіжних позицій наукової та суспільної полеміки.

***

Адреса книгарні «Є»: м. Київ, вул. Лисенка, 3, ст. м. «Золоті ворота» Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»
16.10.2013 18:00 0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 12:00 13.06.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%