Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/tvorchyj-vechir-kostyantyna-moskaltsya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Творчий вечір Костянтина Москальця

Творчий вечір Костянтина Москальця

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на поетичний вечір Костянтина Москальця з нагоди виходу збірки «Поезія Келії».

Щодня радіохвилі доносять до нас звуки його поезій: «Завтра прийде до кімнати твоїх друзів небагато...», «Ти втретє цього літа зацвітеш...», «Треба встати і вийти». Ці тексти ще не раз збурюватимуть серця, накриватимуть емоціями, адже Кость Москалець – воістину культовий поет нашого часу, один з найяскравіших представників покоління «вісімдесятників».

Попри все, шанувальникам творчості Костя Москальця доволі рідко випадає нагода поспілкуватися з автором. Тож презентація збірки «Поезія Келії» у Книгарні «Є» буде чудовою нагодою почути поетичні роздуми Костя і знову насолодитись улюбленими віршами у виконанні автора. «Часто поезія – це почуття, яких не вистачає у житті на певний момент, – зауважує автор. – Пишеться добре тоді, коли чогось бракує... Коли тобі бракує любові – пишеш любовну лірику. Це своєрідна сублімація, коли піднімаєш поверхню, перетворюєш її у художній твір і наповнюєш його почуттями».

Костянтин Москалець – поет, прозаїк, перекладач, літературний критик, музикант, нонкомформіст. Член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників. Один із засновників бахмацької літературної групи ДАК. Служив у війську (1981–1983), працював на радіозаводі в Чернігові, був учасником Львівського театру-студії «Не журись!», виступаючи як автор-виконавець власних пісень. Автор слів і музики відомої в Україні пісні «Вона» («Завтра прийде до кімнати…»). Член Національної спілки письменників України (1992) та Асоціації українських письменників (1997).

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 27.03.2018 19:00
Учасники: 2
  • - Костянтин Москалець
  • - Модераторка – Тетяна Терен
0
Поділитись

ШАЛЕНА НІЧ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 11:00 18.01.2021

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%