Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/tvorchyj-vechir-kostyantyna-moskaltsya/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Творчий вечір Костянтина Москальця

Творчий вечір Костянтина Москальця

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на поетичний вечір Костянтина Москальця з нагоди виходу збірки «Поезія Келії».

Щодня радіохвилі доносять до нас звуки його поезій: «Завтра прийде до кімнати твоїх друзів небагато...», «Ти втретє цього літа зацвітеш...», «Треба встати і вийти». Ці тексти ще не раз збурюватимуть серця, накриватимуть емоціями, адже Кость Москалець – воістину культовий поет нашого часу, один з найяскравіших представників покоління «вісімдесятників».

Попри все, шанувальникам творчості Костя Москальця доволі рідко випадає нагода поспілкуватися з автором. Тож презентація збірки «Поезія Келії» у Книгарні «Є» буде чудовою нагодою почути поетичні роздуми Костя і знову насолодитись улюбленими віршами у виконанні автора. «Часто поезія – це почуття, яких не вистачає у житті на певний момент, – зауважує автор. – Пишеться добре тоді, коли чогось бракує... Коли тобі бракує любові – пишеш любовну лірику. Це своєрідна сублімація, коли піднімаєш поверхню, перетворюєш її у художній твір і наповнюєш його почуттями».

Костянтин Москалець – поет, прозаїк, перекладач, літературний критик, музикант, нонкомформіст. Член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників. Один із засновників бахмацької літературної групи ДАК. Служив у війську (1981–1983), працював на радіозаводі в Чернігові, був учасником Львівського театру-студії «Не журись!», виступаючи як автор-виконавець власних пісень. Автор слів і музики відомої в Україні пісні «Вона» («Завтра прийде до кімнати…»). Член Національної спілки письменників України (1992) та Асоціації українських письменників (1997).

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 27.03.2018 19:00
Учасники: 2
  • - Костянтин Москалець
  • - Модераторка – Тетяна Терен
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10%

Промокод діє до 11:00 28.09.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -10%