Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/tvorcha-zustrich-z-evhenom-lakinskym-u-kyyevi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Творча зустріч з Євгеном Лакінським у Києві

Творча зустріч з Євгеном Лакінським у Києві

Книгарня «Є» та видавництво «Нора-Друк» запрошують на творчу зустріч з Євгеном Лакінським – автором книжки «Мій Квебек. Люди, мови і життя у Квебеку і навколишній Канаді», що відбудеться 3 вересня. Початок – о 18:30. Модератор – Микола Кравченко.

Ця книжка – про Квебек, його історію і сьогодення, його проблеми і досягнення, його боротьбу за власну мову й національну гідність. Це щира і дотепна розповідь автора, який народився і виріс в Україні, а в Квебеку живе з вересня 2000 року. Квебек – край із власною ідентичністю, традиціями, історією і діалектом. За культурою, він більш європейський, ніж інші провінції. Квебекуа (мешканці Квебеку) – окрема нація; 2006 року це визнав і федеральний парламент Канади. Квебек відрізняється як від решти Канади, так і від Франції.

Євген Лакінський народився в Одесі, закінчив Одеський політех. У 2000 іммігрував до Квебеку. Інтегрувався до франкомовного суспільства, вчився у кількох університетах, працював у найрізноманітніших місцях – від дослідника у лабораторії з біоінформатики, до вантажника на складі з одягом, від бібліотекаря у Парламенті Квебеку, до аудитора у Міністерстві оборони Канади. Автор публікацій про Квебек в українських медіа: «Тексти», «Портал мовної політики», «Новинарня», «Україна молода», «Телекритика» та ін.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 03.09.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Євген Лакінський
  • - Микола Кравченко (модератор)
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

ЗУСТРІЧАЙТЕ АКЦІЮ

1+1=3

До кінця акції:
20 год.
56 хв.
20 сек.
Деталі акції

*Діє на весь асортимент.

Акція 1+1=3
Отримай знижку