Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/tretij-vik-perezavantazhennya-dyskusiya-navkolo-knyhy-vilhelma-shmida-dushevnyj-spokij-choho-my-nabu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Третій вік: перезавантаження. Дискусія навколо книги Вільгельма Шміда «Душевний спокій. Чого ми набуваємо, коли старіємо»

Третій вік: перезавантаження. Дискусія навколо книги Вільгельма Шміда «Душевний спокій. Чого ми набуваємо, коли старіємо»

Книгарня «Є» та «Видавництво 21» запрошують на дискусію навколо книги сучасного німецького філософа Вільгельма Шміда «Душевний спокій. Чого ми набуваємо, коли старіємо».

Книга «Душевний спокій. Чого ми набуваємо, коли старіємо» належить до одного з напрямків мотиваційної літератури. І хоча цей сегмент досить популярний і добре представлений на українському книжковому ринку, має велику читацьку аудиторію, саме тема старіння і дотичні до неї – ще майже не заповнена ніша. Ведучи мову на непросту тему старіння, Вільгельм Шмід дуже просто, зрозуміло, толерантно і водночас чесно розмірковує про цей неминучий і закономірний процес. Він пропонує десять кроків до душевного спокою. Про досить непрості речі, явища, процеси філософ говорить просто і зрозуміло, завжди тримаючи у полі зору співрозмовника. Вільгельм Шмід позиціонує цей процес як мистецтво старіння, а не як той, якому потрібно чинити, часто травматичний, опір.

Наше суспільство лише тепер, мікроскопічними кроками починає перезавантажувати своє ставлення до проблеми старіння: проводяться проблемно-тематичні публічні дискусії, усе частіше геронтологи стають гостями радіо- і телестудій, все більш звичними, розповсюдженими, активними стають університети третього віку. Усе це свідчить про те, що наше суспільство готове рухатися у напрямку позитивних соціально-культурних змін.

Книга Вільгельма Шміда своєю темою і проблемним колом об’єднує представників різних вікових груп і завжди гарантує особливо цікаве і корисне спілкування. Учасниці презентації – перекладачка Олександра Мельник-Подолян і літературознавиця Елеонора Соловей – не лише поміркують над цими та іншими питаннями, а й поділяться власним досвідом, розкажуть про третій вік як про одну із життєвих задач, яка вирішується, а не як про проблему.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 22.03.2018 19:00
Учасники: 1
  • - Модератор – Анатолій Дністровий
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 12:00 13.06.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%