Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/svitohlyad-ta-antynomiya-rozmova-z-tsyklu-dopovidej-na-osnovi-roboty-nimetskoho-filosofa-karla-yaspe/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
«Світогляд та антиномія»: розмова з циклу доповідей на основі роботи німецького філософа Карла Ясперса «Психологія світоглядів»

«Світогляд та антиномія»: розмова з циклу доповідей на основі роботи німецького філософа Карла Ясперса «Психологія світоглядів»

Книгарня «Є» та «Клуб креативної філософії» запрошують на розмову «Світогляд та антиномія» з циклу доповідей на основі роботи німецького філософа Карла Ясперса «Психологія світоглядів» за участю Олександра Комарова, що відбудеться 11 липня.

Доповідь «Світогляд та антиномія» буде присвячена типізації світообразів, що існують як засадничі елементи світогляду людини. Під світообразами ми розуміємо сукупність всіх предметних змістів, цінностей, значень і т.д., які почасти розуміються людиною в якості «світу» в принципі. В якості засадничих Ясперс розглядає чуттєво-просторовий, душевно-культурний та метафізичний світообрази, які в свою чергу розпадаються на подальші підтипи. Однак типізації підлягають не лише світообрази, але й способи їх зв'язку та екзистенцією.

Які світообрази вибудовували геніальні філософи минулого, чому жоден з них не витримує «випробування часом», які є способи трансформації світообразів, на ці та інші питання шукатимемо відповіді на зустрічі.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 11.07.2018 19:00
Учасники: 1
  • - Олександр Комаров
0
Поділитись
Отримай знижку