Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fserhij-lojko-zustrich-z-avtorom-avtohraf-sesiya%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Сергій Лойко. Зустріч з автором. Автограф-сесія

Книгарня "Є" та видавництво "Брайт Стар" запрошують на авторську зустріч із Сергієм Лойком. Захід відбудеться 9 вересня. Початок о 18.30.

У Книгарні "Є" відомий російський журналіст, кореспондент "Los Angeles Times" проведе зустріч із читачами та представить свою першу книжку "Аеропорт". Кожен охочий зможе придбати книгу з автографом автора.

Сергій Лойко (нар. 1953) — російський журналіст, письменник, фотограф, перекладач. Кореспондент газети«Лос-Анджелес Таймс», співпрацює з радіостанцією «Ехо Москви» та «Новою газетою». Автор чисельних репортажів з районів військово-політичних конфліктів, в тому числі в країнах колишнього СРСР. Сергій Лойко презентуватиме свою першу книгу "Аеропорт". Події, описані у книзі, основані на страшній реальності війни на східній Україні. "Аеропорт" - гостросюжетна розповідь очима американського фотографа, який опинився у донецькому аеропорту разом з українськими військовими.

Адреса Книгарні "Є": вул. Лисенка, 3 метро "Золоті ворота"

09.09.2015 18:30 0
Поділитись